FAME MMA 6: Marta Linkiewicz zmierzy się Luxurią Astaroth. W oktagonie zobaczymy jeszcze byłego uczestnika "Warsaw Shore" i znanego pięściarza

Zbliża się 6. odsłona FAME MMA, gdzie walczą gwiazdy polskiego YouTube'a oraz celebryci. Poznaliśmy nazwiska osób, które zmierzą się ze sobą w Częstochowie. Ponownie wystąpi Marta Linkiewicz.

FAME MMA to format, który zyskał popularność dzięki kontrowersji. Celebryci walcząc ze sobą w oktagonie, okładają się pięściami i wzbudzają niesłabnące zainteresowanie widowni. Nic dziwnego, że wkrótce odbędzie się kolejna odsłona formatu.

Marta Linkiewicz o wygranej z Esmeraldą Godlewską

Zobacz wideo

Na macie ponownie zobaczymy Martę Linkiewicz, która zmierzy się tym razem z Luxurią Astaroth. Jak sobie poradzi Linkimaster po ostatniej przegranej?

FAME MMA 6: Marta Linkiewicz vs Luxuria Astaroth

Linkiewicz trzeci raz zagości na macie Fame MMA. W czasie 3. edycji show "Linkimaster" pokonała Esmeraldę Godlewską, zaś w 4. uległa Anieli Bogusz "LilMasti", znanej wcześniej jako Sexmasterka. 

Więcej nie dam du**y w oktagonie. Ćwiczę ostro. Będzie, k***a nie wiem, moc. Tak będzie - mówiła Linkiewicz  podczas konferencji prasowej FAME MMA 5.

Linkimaster tym razem zmierzy się z Kamilą Smogulecką szerzej znaną jako Luxuria Astaroth.

Kamila zasłynęła dzięki występowi w teledysku Donatana. Młoda dziewczyna ubijająca masło w dwuznaczny sposób szybko zaistniała w mediach. Niestety, nie poradziła sobie z popularnością i zaczęła sięgać po używki i alkohol. Po odwyku powróciła na języki, ponieważ teraz przestawia się jako Zusje i postanowiła zostać piosenkarką.  

FAME MMA 6: kto powalczy?

Ogłoszono pierwsze nazwiska osób, które powalczą w Częstochowie 28 marca. Oprócz wcześniej wspomnianych celebrytek, na ringu wystąpi również były uczestnik programu "Warsaw Shore" i współwłaściciel FAME MMA Wojtek Gola. W oktagonie zagości także znany pięściarz Marcin Najman

 

Nazwiska osób, które powalczą w oktagonie

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz 
  • Kamila "Zusje" Smogulecka
  • Wojtek Gola
  • Marcin "Rafonix" Krasucki 
  • Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Marcin Najman
  • Maciek Rataj
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
  • Michał “Boxdel” Baron

Cała karta walk nie została jeszcze udostępniona. Wiadomo, że Linkimaster powalczy z Zusje, Wojtek Gola zmierzy się z Rafonixem, Marcin Najman z Piotrem Piechowiakiem a Maciek Rataj z Don Kasjo. Wiemy, że podczas gali dojdzie do ośmiu pojedynków.

Komu będziecie kibicować?

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.