Książęca para Cambridge na obchodach Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Londynie. Kate postawiła na bardzo elegancką i stylową kreację

Książę William i księżna Kate uhonorowali sześć milionów Żydów podczas 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz-Birkenau w Dniu Pamięci o Holokauście w Londynie.

27 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Do Oświęcimia z okazji 75. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego przybyli byli więźniowie obozu koncentracyjnego, przedstawiciele 60 krajów i organizacji międzynarodowych oraz duchowni różnych religii. Do Polski przyleciała nawet reprezentantka rodziny królewskiej, księżna Camilla. Jej pasierb z żoną spędzili ten dzień w Londynie. 

ZOBACZ: Andrzej Duda nie pojechał do Jerozolimy

Książę William i księżna Kate na spotkaniu z ofiarami Holocaustu

Książę William i księżna Kate z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu spotkali się z ofiarami prześladowań na tle religijnym w Londynie.

Księżna przybyła na spotkanie w szarej sukience z okrągłym dekoltem. Ozdobnym akcentem był pasek w  talii, perłowe kolczyki i czarne szpilki. Kate zdecydowała się na delikatny makijaż i spięcie włosów. 

Zobacz zdjęcia ze spotkania w naszej galerii. 

Książę był ubrany, jak zwykle, bardzo elegancko. Podczas spotkania odczytał fragment listu napisanego przez przyjaciela jego prababki, księżniczki Alicji, w którym zostały opisane jej dobre uczynki. Księżniczka zasłynęła dzięki uratowaniu żydowskiej rodziny przed Holokaustem. Para książęca zapaliła pamiątkową świecę na cześć zabitych podczas ludobójstwa. Następnie w Central Hall w Westminster spotkali się z ofiarami.

DK

Więcej o:
Komentarze (10)
Książęca para Cambridge na obchodach Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Londynie. Kate postawiła na bardzo elegancką i stylową kreację
Zaloguj się
 • li_lah

  Oceniono 12 razy 4

  W tym wieku, mając wyraźnie starzejącą się twarz powinna darować sobie uczesanie ala dzidzia piernik. Takie włoski pasują dziewczynkom w liceum i ewentualnie kobietom mającym ten młodzieńczy look. Kate nie pasują, ale z uporem maniaka czesze się i wygląda groteskowo.
  Okropna fryzura! Z całego serca życze jej odrobiny polotu, może by tak sobie zrobiła boba, pasowałby jej, dodałby tego czegoś, czego nie ma.

 • krystin9

  Oceniono 6 razy 2

  Czy to ta Alicja, matka Filipa, która wyparla się swoich dzieci, cierpiała na schizofrenię paranoidalną i przebywała w psychiatryku?

 • dawnyprezes

  Oceniono 3 razy -1

  Dlaczego ksionże bez jarmułki !?.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX