"Rolnik szuka żony". Ania wydała kolejne oświadczenie w sprawie rozstania z Kubą. Ma dość komentarzy na ten temat

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" niedawno rozstali się, o czym poinformowali fanów na swoich profilach w social mediach. Na tym jednak się nie skończyło.

Ania i Kuba z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" byli jedną z najbardziej lubianych par. Widzowie bardzo im kibicowali, zwłaszcza że już na samym początku programu Kuba wybrał tylko Anię i to ją chciał bliżej poznać. W finałowym odcinku dowiedzieliśmy się, że parze udało się stworzyć relację, co potwierdzały jej wspólne zdjęcia w social mediach.

Niestety, kilka dni temu Ania wydała oświadczenie na Instagramie, w którym wyjawiła, że rozstała się z Kubą. To wywołało spory szok wśród fanów, którzy zaczęli oskarżać Anię o rozstanie. Teraz uczestniczka show postanowiła po raz kolejny zabrać głos w tej sprawie.

Anna Bardowska zdradziła imię córki:

Zobacz wideo

Ania z "Rolnik szuka żony" wydała kolejne oświadczenie

Uczestniczka show ma już dość komentarzy pod postami i zdecydowała się ponownie odnieść do rozstania. W długim wpisie nawiązała do m.in. oskarżeń, że to przez nią rozpadł się związek, bo nie potrafiła się zakochać w Kubie.

Zgłaszając się do programu, oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie, ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby, a jemu na mój temat. Choć wiem, że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie, choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było - napisała Ania.

Ania dodała również, że w ich relacji uczucie nie wystarczyło.

Niestety, są rzeczy, których pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy, bo to nie był serial, a prawdziwa historia. (...) Tak jak cieszyliscie się naszym szczęściem, tak docencie proszę, że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa, ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę niepotrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym, co mamy - dodała uczestniczka.

Być może po tych słowach fani pary w końcu przestaną oskarżać Anię o rozpad związku.

Więcej o:
Komentarze (22)
"Rolnik szuka żony". Ania wydała kolejne oświadczenie w sprawie rozstania z Kubą
Zaloguj się
 • wejsunek47

  Oceniono 4 razy 4

  godzina 7,27.... otwieram GW.... i cóż za sensacyjna wiadomość na czele stawki...w 38 mln kraju w którym następuje zmiana ustroju... Ania wydała oświadczenie bo przestała się bzykać z Kubą.... a dalej niezwykle istotne społecznie i gospodarczo informacje o facetach od kopania w piłkę....

 • miszka_szyfman

  Oceniono 2 razy 2

  To jest problem tych dwojga ludzi , nam nic do tego.

 • kamuimac

  Oceniono 2 razy 2

  cóż - tak to jest jak sie idzie do programu licząc że dadzą Ci do wyboru spośród adonisów a tam tylko zwykły jowialny janusz :)

  dlatego jeden uczestnik był szczery - za to potem wylał się na niego hejt - jak mu sie żadna nie spodobała to je wszystkie odrzucił i zakonczył udział w programie.

 • viva_feta

  Oceniono 4 razy 2

  Ileż jeszcze bedzie o nich>>>???

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  nie wiem co to rolnik szuka żony, ale co sobie pobzykali to ich.

 • elq_1

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba "wydaliła"... Buhahaha!

 • bunga-bunga

  Oceniono 1 raz 1

  Mały mu nie chodzi i gdy powiedziała sprawdzam wyszło szydło z worka...

 • kopernik_byl_akobieta

  Oceniono 1 raz 1

  chore ......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX