Brad Pitt zapytany o związek z Jennifer Aniston. Trochę się zawstydził. "Jestem błogo naiwny"

Brad Pitt twierdzi, że jest błogo nieświadomy medialnego zamieszania. Nie przejmuje się plotkami o związku z Jennifer Aniston.

Plotki o romansie Brada Pitta i Jennifer Aniston pojawiły się, gdy aktorzy przyszli na rozdanie Złotych Globów. Spekulowano, że po gali bawili się razem, chociaż osobno opuszczali hotel Sunset Tower, w którym odbyło się przyjęcie afterparty. Kilka dni później byli małżonkowie zostali przyłapani razem po SAG Awards, gdzie gratulowali sobie zwycięstw, co znów podsyciło plotki o ich romansie. Nie obyło się bez mocnego uścisku, a także buziaka w policzek. Media wciąż spekulują, że byli małżonkowie wrócili do siebie. Pitt tymczasem odniósł się do plotek na temat związku z Aniston.

Brad Pitt odniósł się do medialnych doniesień o związku z Jennifer Aniston

Co Brad Pitt sądzi na temat ostatnich nagłówków o odnowionym romansie z Jennifer Aniston? "Entertainment Tonight" zapytało o to aktora, który stwierdził, że żyje w błogiej nieświadomości. Mówił, że nie czyta doniesień, które pojawiają się na jego temat, a zapytany, co myśli o tym, że plotki na temat jego spotkania "rozpaliły internet", odpowiedział troszkę jakby zawstydzony:

Nie wiem! Jestem błogo naiwny i pozostanę w tym stanie - powiedział Pitt na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Santa Barbara.

Dopytany, czy w takim razie nie korzystał z internetu w ostatnim czasie, odpowiedział wprost:

Nie

Jasne, Brad, na pewno Ci uwierzymy. Siedziałeś pod kamieniem, nic nie wiesz, nic do Ciebie nie dotarło. Całą rozmowę "Entertainment Tonight" zobaczycie poniżej:

 

Związek Brada Pitta i Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. Ich rozstanie było niemałym zaskoczeniem. Aktor na planie "Pana i Pani Smith" poznał jednak Angelinę Jolie, a plotki o ich romansie się potwierdziły, gdy fotografowie przyłapali ich na wspólnych wakacjach.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Zobacz wideo

Po rozwodzie Brada i Angeliny relacje zdobywcy Złotego Globa za "Pewnego razu w Hollywood" i Jennifer Aniston znacząco się ociepliły. Jen zorganizowała przyjęcie bożonarodzeniowe, na które zaprosiła byłego męża, potem zaś media informowały intensywnie o ich kolejnych spotkaniach, randkach, a nawet o przeprowadzce. Brad tymczasem wcale nie zaprzecza, żeby łączyła go romantyczna relacja z Jennifer, zatem jest nadzieja!

Jak myślicie, Brad Pitt i Jennifer Aniston rzeczywiście wrócili do siebie po 15 latach?

DK

Więcej o: