Grażyna Wolszczak pokazała nowe zdjęcia z synem. Razem wystąpią w show "Ameryka Express". Fani typują, do kogo podobny jest Filip, a aktorka odpowiada

Grażyna Wolszczak wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia, na których pozuje z synem. Przy okazji zdradziła, że wystąpią razem w show "Ameryka Express".

Grażyna Wolszczak właśnie wyjawiła, że w show "Ameryka Express" wystąpi z synem, Filipem. Do tej pory było wiadomo, że aktorka pojawi się w programie, ale w tajemnicy utrzymywany był jej partner. Teraz wszystko stało się jasne. Fani skupiają się jednak na wyglądzie syna Grażyny Wolszczak. Typują, do kogo jest podobny.

Aleksandra Domańska nową prowadzącą "Ameryki Express"? Aktorka odpowiada

Zobacz wideo

Grażyna Wolszczak pokazała syna

Gwiazda serialu "Na Wspólnej" pokazała nowe selfie z synem. Na Instagram wrzuciła dwa zdjęcia i na każdym jedno z nich pokazuje język. Mama i syn najwyraźniej świetnie się bawili, robiąc nowe fotki. Przy okazji aktorka zdradziła, że razem z Filipem wystąpi w show "Ameryka Express".

Matka i syn. Ameryka Express - napisała aktorka.

Fani zwrócili uwagę na wygląd Filipa. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów w jego kierunku. Niektórzy typują także, do kogo chłopak jest podobny, a Grażyna Wolszczak im odpowiedziała.

Przystojniak.
Syn jaki do taty podobny - piszą internauci.

Grażyna Wolszczak przyznała rację:

To prawda!

A waszym zdaniem Filip faktycznie nie odziedziczył urody po mamie? 

KM

Więcej o: