Ameryka Express - gwiazdy wylatują z Polski! Jest Różal, jest Grażyna Wolszczak. Poznaliśmy też kolejne nowe nazwiska

Lista uczestników programu "Ameryka Express" TVN wciąż utrzymywana jest w tajemnicy. Przyłapano jednak kolejne gwiazdy na lotnisku w Warszawie. Potwierdziło się uczestnictwo jednej z żon Hollywood, Różala, ale poznaliśmy też kilka nowych nazwisk!

Program "Ameryka Express" wchodzi w fazę produkcji. Uczestnicy wczoraj wylecieli z Warszawy za granicę na plan zdjęciowy. Zostali przyłapani w czasie odprawy na lotnisku, dzięki czemu poznaliśmy kilkoro zupełnie nowych uczestników, których chyba nikt się nie spodziewał.

Ameryka Express - kto wystąpi w programie?

Do tej pory wiedzieliśmy o zaledwie kilku gwiazdach, które miały się pojawić w nowej edycji show. Jednymi  z nich są Iwona Burnat i Reggie Benjamin z programu "Żony Hollywood", którzy wczoraj opuścili kraj.

Paparazzi przyłapali na lotnisku również Grażynę Wolszczak. Z kim będzie w parze - tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że razem z nią samolotem polecieli Marcin "Różal" Różalski, Małgorzata Heretyk ("19+") i Ernest Musiał (również "19+").

Kto jeszcze pojawił się na lotnisku? Fotoreporterzy uchwycili braci Collins, znanych z programów motoryzacyjnych na TVN Turbo.

Okazuje się, że w "Ameryka Express" wystąpi również modelka Karolina Pisarek, która była finalistką w jednej z edycji "Top Model".

Czekacie na nową edycję programu?