Gwiazda disco polo pokazała się samym bikini. Wokalistka jest w świetnej formie. Internauci komplementują: Zazdroszczę figury

Elwira Mejk jest jedną z bardziej znanych piosenkarek disco polo w Polsce. Mimo że jest już po czterdziestce, wciąż może pochwalić się ciałem nastolatki.

Słuchaczom muzyki disco polo Elwiry Mejk nie trzeba przedstawiać. Piosenkarka wraz z mężem tworzy zespół Mejk, którego kawałki na YouTubie były obejrzane już dziesiątki milionów razy. Oprócz muzyki Elwira równie chętnie skupia się na treningach, czego efekty widać gołym okiem. Na najnowszej fotce z wakacji zaprezentowała swoje umięśnione ciało w bikini. 

Elwira Mejk w bikini 

Elwira Mejk ma już zdecydowanie dość kiepskiej pogody toteż wzięło ją na wspominki i przemyślenia. W oczekiwaniu na nadejście lata pochwaliła się krótkim filmikiem z wakacji, na którym prezentuje się w samym bikini.

Zobacz wideo
No dzisiaj to mnie dopadł #bluemonday szaro, buro, bez sensu. Snuję się tu i tam. Wzięłam się za prasowanie, a nic mi się nie chce. I jeszcze przeziębienie dopadło. A chciałoby się tego słońca i ciepła. Może wyfrunąć znów ? Może gorącej czekolady się napić ? No nie wiem, nie wiem- czytamy pod postem. 
 

Tym samym zobaczyliśmy, jaką ma świetną figurę. Treningi, które równie chętnie relacjonuje na Instagramie nie poszły w las, a efekt widać gołym okiem. Fani piosenkarki mają podobne zdanie. 

Wymiotłaś wszystko tym tańcem i bikini.
Świetna figura.
Zazdroszczę figury- komplementują pod zdjęciem. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Elwira Mejk ma ciało, którego mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki z branży. 

RG