Meghan Markle próbuje odwrócić uwagę mediów od księżnej Kate? Internauci nie mają wątpliwości i prezentują dowody

Meghan Markle jest już w Kanadzie i nie pełni funkcji publicznych związanych z rodziną królewską. Mimo to wciąż korzysta z książęcego oficjalnego konta na Instagramie, w ten sposób odwracając uwagę od działań księżnej Kate.

O napiętych stosunkach pomiędzy księżną Kate i Meghan Markle mówiło się od dawna, a odejście Harry'ego i jego żony z dworu tylko podsyciły gorącą już atmosferę. Internauci dopatrzyli się, że Meghan Markle publikuje posty na Instagramie w podobnym czasie co Kate, aby w ten sposób odwrócić uwagę mediów od poczynań swojej szwagierki. 

Meghan Markle robi na złość Kate

Niedawno na oficjalnym koncie na Instagramie księcia Harry'ego i Meghan Markle pojawiła się relacja z wizyty byłej księżnej w fundacji pomagającej zwierzętom. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdjęcia powstały o wiele wcześniej, jednak nie były pokazywane tuż po wizycie.

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?:

Zobacz wideo

Co ciekawe, internauci zauważyli pewną zależność. Gdy Kate pracuje nad jakimś projektem bądź stara się przykuć uwagę mediów, wtedy do akcji wkracza Meghan i dodaje post, co skupia uwagę już tylko na niej.

 
Dziwne, że opublikowaliście te zdjęcia dopiero teraz. Hmmm.
Ktoś jest na tyle niepewny, że za każdym razem, gdy para Cambridge lub Kate odbywają ważne spotkanie, publikują coś tutaj dokładnie tego samego dnia. Zbieg okoliczności?
Więc miałaś te zdjęcia przez prawie miesiąc, ale opublikowałaś je podczas premiery projektu Kate? Ciekawe - zastanawiają się pod zdjęciem.

Myślicie, że to przypadek, czy świadoma strategia Meghan Markle?

RG