Meghan Markle opowiedziała przyjaciołom o megxicie. Rodzina królewska przytłaczała Harry'ego. "To najlepsza rzecz, jaka mogła mu się przytrafić!"

Rezygnacja z królewskich obowiązków przez Meghan i Harry'ego już od kilku tygodni jest na pierwszych stronach gazet w Wielkiej Brytanii. Co chwilę do mediów przedostają się nowe infromacje na ten temat - teraz przyjaciel byłej aktorki zdradził, co Markle myśli o całej sytuacji.

Kiedy Meghan Markle i książę Harry poinformowali media, że postanowili zrezygnować z królewskich obowiązków, wszyscy zastanawiali się, jak dalej potoczy się cała sytuacja. Prasa na całym świecie rozpisywała się o silnym wpływie Markle na Harry'ego i według jej słów to sam książę potrzebował tego najbardziej.

Czy Meghan dalej będzie udzielać się charytatywnie?

Zobacz wideo

Książę Harry męczył się w rodzinie królewskiej

Portal Daily Mail rozmawiał z przyjacielem księżnej Sussex. Ta miała mu powiedzieć, że odejście z rodziny królewskiej było dla Harry'ego najlepszą możliwą opcją. Podjął ją dzięki Meghan.

To dzięki jej miłości do niego stało się to możliwe - powiedział przyjaciel.

Zdradziła, że Harry bardzo źle czuł się w swojej rodzinie.

Powiedziała, że, podobnie jak ona, dusił się w tej rodzinie i po prostu nie mogła znieść widoku, jak cierpi.

Według Markle, jej mąż jest teraz szczęśliwy.

To najlepsza rzecz, jaka mogła mu się przytrafić! - miała powiedzieć Meghan.

Rzeczywiście tak jest? W końcu na najnowszych zdjęciach oboje wyglądają bardzo radośnie. Meghan została sfotografowana na spacerze z Archiem, a Harry na lotnisku z Kanadzie. Uda im się żyć w cieniu rodziny królewskiej?

KB

Więcej o:
Komentarze (23)
Meghan Markle opowiedziała przyjaciołom o megxicie. Rodzina królewska przytłaczała Harry'ego. ?To najlepsza rzecz, jaka mogła mu się przytrafić!?
Zaloguj się
 • krystin9

  Oceniono 5 razy 3

  "Anonimowy przyjaciel" opowiedział, a anonimowa redaktorka napisała w plotku. Wciąż te same głupie chwyty rynsztokowej prasy.
  Droga panno, cały świat już wie, o co chodzi, nawet prawnicy BRK wypowiadali się na ten temat.

 • ganska

  Oceniono 3 razy -1

  zwykły głupek z niego

 • strach_sie_bac

  Oceniono 4 razy -2

  Chętnie zamienię cierpienia księcia na moje sukcesy i szczęśliwe życie. Mała jednak uwaga, nie mam kasy :D

 • ama_leta

  Oceniono 20 razy -2

  Dla mnie to mimo wszystko toksyczna relacja: Sprawila ze facet zaczal myslec ze Meg jest lekarstwem na wszystko, zrezygnowal z kontaktow z wiekszoscia osob ktore wczesniej uwazal za bliskie, a na koniec porzucil dotychzasowe zycie bo ona mu obiecala lepsze i z dala od wszystkiego.
  Byloby bardziej w porzadku gdyby sam dojrzal do tej decyzji, a nie pod wplywem kobiety bluszcza.

 • ikselk

  Oceniono 5 razy -5

  Syn stajennego i przedszkolanki nigdy nie był członkiem tej rodziny, więc niby jak miał się w niej czuć. Oni zachowują klasę i działają w interesie swojej rodziny nie robiąc z tego skandalu. Powinien być im za to wdzięczny i zachowywać się jak oni - też dbać o dobre imię rodziny, której wszystko zawdzięcza. Ale on ma to gdzieś.
  Myślę, że to, co widzimy oficjalnie - tj. rzekomy autorski megxit i rzekoma własna decyzja Sussexów o odłączeniu się - to efekt ogromnej pracy specjalistów od piaru rodziny królewskiej. Dwoje odszczepieńców zostało po prostu w rękawiczkach WYDALENI z dworu i rodziny. Zrobiono to bez skandalu i z zachowaniem wszelkich pozorów pozytywnych. Brawo, Elżbieta Druga! Mądrość, klasa, styl i KONSEKWENCJA!

 • bogdan19741974

  Oceniono 15 razy -5

  dusil sie a z nia sie udusi,to ona go przytlacza bo chce wrocic do aktorstwa

 • tom-pek

  Oceniono 13 razy -7

  nie będą razem to pewne .....bardzo uzależnił się od tej kobiety,toksycznej coś mi się zdaje

 • rikol

  Oceniono 13 razy -7

  a gdzie mu bedzie lepiej niż w rodzinie królewskiej, bez żadnych kwalifikacji? dostawal miliony rocznie za nic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX