Meghan Markle opowiedziała przyjaciołom o megxicie. Rodzina królewska przytłaczała Harry'ego. "To najlepsza rzecz, jaka mogła mu się przytrafić!"

Rezygnacja z królewskich obowiązków przez Meghan i Harry'ego już od kilku tygodni jest na pierwszych stronach gazet w Wielkiej Brytanii. Co chwilę do mediów przedostają się nowe infromacje na ten temat - teraz przyjaciel byłej aktorki zdradził, co Markle myśli o całej sytuacji.

Kiedy Meghan Markle i książę Harry poinformowali media, że postanowili zrezygnować z królewskich obowiązków, wszyscy zastanawiali się, jak dalej potoczy się cała sytuacja. Prasa na całym świecie rozpisywała się o silnym wpływie Markle na Harry'ego i według jej słów to sam książę potrzebował tego najbardziej.

Czy Meghan dalej będzie udzielać się charytatywnie?

Zobacz wideo

Książę Harry męczył się w rodzinie królewskiej

Portal Daily Mail rozmawiał z przyjacielem księżnej Sussex. Ta miała mu powiedzieć, że odejście z rodziny królewskiej było dla Harry'ego najlepszą możliwą opcją. Podjął ją dzięki Meghan.

To dzięki jej miłości do niego stało się to możliwe - powiedział przyjaciel.

Zdradziła, że Harry bardzo źle czuł się w swojej rodzinie.

Powiedziała, że, podobnie jak ona, dusił się w tej rodzinie i po prostu nie mogła znieść widoku, jak cierpi.

Według Markle, jej mąż jest teraz szczęśliwy.

To najlepsza rzecz, jaka mogła mu się przytrafić! - miała powiedzieć Meghan.

Rzeczywiście tak jest? W końcu na najnowszych zdjęciach oboje wyglądają bardzo radośnie. Meghan została sfotografowana na spacerze z Archiem, a Harry na lotnisku z Kanadzie. Uda im się żyć w cieniu rodziny królewskiej?

KB

Więcej o: