Meghan Markle i książę Harry wypowiadają wojnę mediom. Para nie chce być już więcej fotografowana przez paparazzi

Meghan Markle i książę Harry starają się ułożyć życie od nowa. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ interesują się nimi media na całym świecie.

Meghan Markle i książę Harry postanowili opuścili królewski dwór, aby uniezależnić się finansowo oraz uciec od paparazzi oraz mediów. To drugie nie będzie dla nich łatwe. W międzyczasie oboje stali się ulubieńcami tabloidów, a fotoreporterzy śledzą niemal każdy ich ruch.

Odkąd Meghan Markle przebywa w Kanadzie, paparazzi kilkakrotnie "przyłapali" ją na spacerze. Oj, chyba nie tak wyobrażała sobie spokojne życie z dala od rodziny królewskiej. Razem z Harrym zastrzegli już, że nie wyrażają zgody na robienie im zdjęć i są gotowi podjąć kroki prawne. 

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo

Meghan Markle kontra paparazzi

Ponoć czara goryczy przelała się, kiedy do mediów trafiły zdjęcia Meghan ze spaceru z Archiem i psami. Prawnicy twierdzą, że wykonali je paparazzi schowani w krzakach. Dodali też, że fotoreporterzy próbowali sfotografować Meghan i Harry'ego w ich domu za pomocą obiektywów dalekiego zasięgu. Dziennikarze mieli również czatować w pobliżu posiadłości pary.

Zgodnie z prawem obowiązującym w Kolumbii Brytyjskiej, Meghan i Harry mogą mieć podstawy do wniesienia sprawy sądowej, jeżeli udowodnią, że naruszono ich prywatność. Z drugiej strony, wolność prasy i wypowiedzi jest zagwarantowana na mocy Kanadyjskiej Karty Praw i Swobód.

Myślicie, że uda im się wygrać z paparazzi?

Więcej o:
Komentarze (98)
Meghan Markle i książę Harry wypowiadają wojnę paparazzim
Zaloguj się
 • senioryta13

  Oceniono 14 razy 8

  wolność prasy nie polega na zagladaniu komus pod pierzyne.

 • Gość: Barbara

  Oceniono 30 razy 8

  Wzięła ślub w telewizorze i z dnia na dzień jest osobą prywatną.

 • Gość: Ania

  Oceniono 31 razy 7

  Jakoś na tych zdjęciach z parku nie wygląda na zdenerwowaną obecnością paparazzi... wręcz przeciwnie, szczerzy się do aparatu jak głupi do sera...

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 5 razy 5

  Ja wygrałem z paparazzi - nie robią mi żadnych zdjęć :-)

 • Gość: buHH

  Oceniono 11 razy 5

  Tyle plucia i szczucia na to, że H&M chcą zarabiać na siebie sami, a tu proszę, kuzyn Williama, Peter Phillips, syn samej księżniczki Anny reklamuje mleko.
  Https://www.dailymail.co.uk/news/article-7913291/After-Peter-Phillips-exposed-Princess-Dianas-niece-Kitty-Spencer-milking-too.html

 • Gość: ja

  Oceniono 16 razy 4

  Wam to nie przeszkadza, że co tekst, to pod nim rasistowski jad tych prowincjonalnych kretynów i kretynek? Mnie by było przykro...

 • u_corsu

  Oceniono 7 razy 3

  Niech skonsultuja z Tymoteuszem Szydlo i jego prawnikiem, jak to sie robi....

 • sabaton128

  Oceniono 6 razy 2

  "obiektywów dalekiego zasięgu"
  Haha, kto to pisał?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX