Dziennikarz spytał Camilli czy tęskni za księciem Harrym i Meghan. Najpierw znacząco milczała. Potem odpowiedziała "po królewsku"

Księżna Camilla jest macochą księcia Harry'ego i jak podają brytyjskie media, również odczuwa efekty "megxitu". Zobaczcie, co sądzi o przeprowadzce pasierba i jego żony.

Księżna Camilla podczas wizyty w hospicjum w Londynie została zapytana przez dziennikarzy, czy będzie tęsknić za Harrym i jego żoną Meghan. Jej odpowiedź była krótka, ale w iście królewskim stylu. Zaskoczyła wielu internautów. 

Czy księżna Camilla będzie tęsknić za Meghan i Harrym?

Camilla na to pytanie odpowiedziała po dłuższej chwili zastanowienia. Potem rzuciła szybkie "oczywiście" i posłała szyderczy uśmiech (powiało grozą). Nagranie z Camillą poniosło się po całym świecie. Filmik został opublikowany na Twitterze przez redaktora naczelnego ITV, wywołał też niemałą burzę. Wideo skomentowała wielu internautów:

Camilla jest najlepsza!
Pewnie będzie tęsknić za Harrym, ale za jego żoną na pewno nie.
Pewnie pod nosem powiedziała "Nie", ale wie, że musi zachowywać się odpowiednio - piszą.

Jednak wiele osób stanęło też po stronie Meghan i Harry'ego:

No tak, Camilla stała się już bohaterką. W końcu okropni Meghan i Harry chcieli tylko być normalną i niezależną rodziną.
Biję brawo Harry'emu, który nie chce korzystać z publicznych pieniędzy. Smutne jest to, że wszyscy ich tak krytykują. 

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej.

Zobacz wideo

Wypowiedź Camilli pojawiła się zaledwie parę dni po ogłoszeniu informacji, że Harry i Meghan nie będą mieć tytułów książęcych HRH (Ich Królewskie Wysokości). Choć para nie będzie już tak określana, książę Harry prawdopodobnie zachowa tytuł książęcy, ponieważ jest synem księcia Karola i księżnej Diany. Nadal również pozostanie szósty w kolejce do brytyjskiego tronu.

BO

Więcej o: