Meghan Markle przyłapana w Kanadzie na spacerze z psami i Archiem. Uśmiechnęła się na widok paparazzi. Dawno nie widzieliśmy jej tak szczęśliwej!

Do sieci trafiły najnowsze zdjęcia Meghan Markle. Była księżna wybrała się na spacer z psami oraz z synem Archiem. Widać, że po odejściu z dworu królewskiego jest bardzo szczęśliwa.
Zobacz wideo

Początek roku jest pełen wrażeń dla brytyjskiej rodziny królewskiej i jej fanów. Wszystko za sprawą Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy 8 stycznia wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich i od tej pory będą dzielić swoje życie między dwa kraje: Wielką Brytanię i Kanadę. Jako pierwsza Wyspy opuściła Meghan, która od jakiegoś czasu przebywa w Vancouver.

Zobacz też: Tak będą mieszkać książę Harry i Meghan Markle. Wnętrza zaskakują, ale naszą uwagę przykuł widok z salonu

Meghan Markle na spacerze z psami

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle średnio sobie radziła z wypełnianiem obowiązków księżnej. Media co chwila rozpisywały się o jej kolejnych wpadkach. Do jednej z nich należy ta, kiedy podczas oficjalnego wyjścia z królową Elżbietą II nie wiedziała, kto pierwszy ma wsiąść do samochodu i zapytała o to babcię swojego męża. Stres i napięcie, jakie jej towarzyszyły w ciągu miesięcy po ślubie z Harrym, mocno na nią wpłynęły. Nic więc dziwnego, że teraz odetchnęła z ulgą, o czym świadczą jej najnowsze zdjęcia.

Jak wspomnieliśmy, Meghan Markle została sfotografowana podczas spaceru z psami, które prowadziła na smyczy. W nosidełku miała za to syna, Archiego, który w maju skończy rok. Wyglądała na bardzo zadowoloną i wypoczętą. Miała na sobie obcisłe spodnie, bluzę oraz czapkę. Całość dopełniły wygodne buty. Żona Harry'ego radośnie uśmiechała się w stronę fotografów i chętnie pozowała przed obiektywem.

Widać, że w Kanadzie znacznie lepiej czuje się niż w Wielkiej Brytanii, gdzie ciągle musiała przestrzegać etykiety i co chwila była krytykowana. Jednak to, że małżonkowie zniknęli z dworu, nie znaczy, że media o nich zapomną. Wydaje nam się, że teraz będzie wręcz przeciwnie, a oni doskonale odnajdą się w roli celebrytów.

AW

Więcej o:
Komentarze (307)
Meghan Markle przyłapana w Kanadzie na spacerze z psami i Archiem. Uśmiechnęła się na widok paparazzi. Dawno nie widzieliśmy jej tak szczęśliwej!
Zaloguj się
 • Gość: Agnieszka .m

  Oceniono 120 razy 52

  No proszę a dopiero przed paparazzi uciekała z Wielkiej Brytanii bo taka nagonka a teraz szczerzy się do nich.

 • Gość: Arek

  Oceniono 105 razy 45

  Dzieciaka niesie jak worek kartofli. Ważniejsze pozowanie, niż poprawić dziecko w nosidełku...

 • Gość: Dhu

  Oceniono 136 razy 44

  Co za popisówka przed paparazzi. Widać, że nosidło ma na sobie pierwszy raz, bo jest źle zamocowane, ani to wygoda dla niej, ani dla tego biednego dziecka.

 • Gość: tosia

  Oceniono 90 razy 34

  no i przede wszystkim wreszcie jest główną bohaterką zdjęć , a nie gdzieś z tyłu za Królową i następcą tronu którzy byli na pierwszym miejscu i śmieli ja ustawiać w szeregu

 • Gość: nji

  Oceniono 84 razy 30

  Przez 6 tygodni byli na święta w Kanadzie i nie mieli ani jednego zdjęcia, teraz jest tam od 2 tygodni i już 3 razy została "przyłapana" całkiem przypadkiem. A podobno z WB uciekli głownie przed prasą. Żenada, tylko szkoda dziecka i mimo wszystko zaczyna mi być żal Harrego.

 • Gość: Hi

  Oceniono 105 razy 27

  Ustawka i parcie na szkło. Czy już wiadomo kto płaci za ochronę aktoreczki ?

 • Gość: gosc

  Oceniono 48 razy 26

  ludziska ale jesteście okropni co was to obchodzi ,dajcie zyć innym tacy odważni bo anonimowi !!! skąd w was tyle jadu pijawki ?!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX