Melania Trump publicznie odrzuciła czułości Donalda. To nagranie nie uciszy plotek o kryzysie u pierwszej pary USA

Wiele wskazuje na to, że Trumpom nie układa się najlepiej. Kolejnym dowodem jest wideo z poniedziałkowego meczu futbolu amerykańskiego. Melania Trump ostentacyjnie odrzuciła dłoń Donalda.

Donald Trump już od czterech lat piastuje stanowisko prezydenta USA. Wiele wskazuje na to, że polityk zapisze się na kartach historii jako wyjątkowo kontrowersyjny przywódca. Opinię publiczną szokują jego kolejne decyzje dyplomatyczne, a kolorowa prasa coraz częściej bierze pod lupę małżeństwo prezydenta z Melanią Trump.

Donald Trump i Melania Trump przechodzą kryzys?

Donalda i Melanię Trump dzielą 24 lata. Sporo, ale przecież nie brakuje partnerów w różnym wieku, którzy są w stanie tworzyć szczęśliwe związki. Wiele wskazuje jednak na to, że u pierwszej pary USA nie dzieje się najlepiej. Plotki o ich nieudanym pożyciu krążą w sieci już od dłuższego czasu. W końcu Trump miał nawet nie dać świątecznego prezentu Melanii. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

W poniedziałek pierwsza para pojawiła się na meczu futbolu w Nowym Orleanie. Przed odśpiewaniem hymnu oboje pojawili się na boisku. Właśnie wtedy doszło do sytuacji, która rozpaliła Internet. Prezydent złapał za rękę swoją małżonkę, jednak ta skrzywiła się i szybko ją puściła.

Nagranie hula już na Twitterze.

Uwagę zwraca nie tylko gest Melanii, ale też jej wyraz twarzy. Ewidentnie nie wyglądała na zachwyconą.

Wygląda na to, że plotki o kryzysie Trumpów mają w sobie ziarno prawdy.

"Prowadzi politykę jak pięciolatek". Balon w kształcie Trumpa na demonstracji:

Zobacz wideo