Mary Komasa opublikowała swoją reakcję na nominację do Oscara jej brata. To prawdziwy wybuch euforii!

Mary Komasa opublikowała swoją reakcję, na nominację do Oscara filmu jej brata, Jana Komasy.

Polacy mają powód do dumy. Kolejny raz polski film został nominowany do Oscara. Wcześniej tę prestiżową nagrodę otrzymał Zbigniew Rybczyński za "Tango" w 1981 roku, potem Roman Polański za "Pianistę" w 2003 roku, zespół tworzący krótkometrażową animacje "Piotruś i Wilk" w 2008 roku. Na kolejnego Oscara musieliśmy trochę poczekać, ale zdobył go Paweł Pawlikowski z "Idą" w 2014 roku. W ubiegłym roku o nagrodę walczyła "Zimna wojna", a w tym obraz Jana Komasy "Boże Ciało". Siostra reżysera nagrała krótkie wideo, w którym, pokazuje reakcję na nominację. 

Mary Komasa cieszy się z sukcesu brata

Mary Komasa, czyli siostra bliźniaczka reżysera "Bożego Ciała", opublikowała, jak zareagowała na nominację obrazu do Oscara. Na nagraniu cieszy się ze swoją pasierbicą. Widać, że Maria jest bliska łez, niesamowicie szczęśliwa i dumna. 

Mój brat Jan Komasa otrzymał nominację do Oscara za film "Boże Ciało". To ja i moja pasierbica próbująca porozmawiać z moim bratem bliźniakiem przez telefon. Gratulacje dla całej ekipy i rodziny - napisała szczęśliwa Mery.
 

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci gratulowali, głos zabrała też Anna Lewandowska, która w komentarzu wyraziła swoją radość za pomocą emotikonów. 

Ale się cieszę jejuuu, gratulacje. Zdolna rodzinka!
Pięknie. Absolutnie zasłużona nominacja!
Cieszymy się razem z wami - pisali. 

Rodzina Komasa

Reżyser "Bożego Ciała" pochodzi z Poznania i jest synem aktora Wiesława Komasy i Giny Komasy, solistki zespołu Spirituals and Gospel Singers i konsultantki muzycznej. Reżyser oprócz siostry bliźniaczki Marii ma jeszcze dwójkę młodszego rodzeństwa: Szymona, który jest śpiewakiem operowym i aktorem oraz Zofię - stylistkę.

Maria występuje pod pseudonimem Mary Komasa. Pracuje i mieszka w Berlinie ze swoim mężem Antonim Łazarkiewiczem, który komponuje jej muzykę. Jako nastolatka wyjechała do Paryża, gdzie rozpoczęła karierę modelki. W roli wokalistki po raz pierwszy wystąpiła na pokazie Macieja Zienia w 2010 roku, a pierwszy studyjny album wydała w 2015 roku. Rok później do sieci trafił teledysk z udziałem przyjaciółki artystki Anji Rubik, wyreżyserowany przez Jana Komasę. 

Zobacz teledysk do utworu "Lost Me" Mary Komasy

 

Teledysk zrobił duże wrażenie na widzach zwłaszcza. Mery zdecydowanie należy do grona artystów tworzących muzykę alternatywną. 

DK

ZOBACZ: Tak twórcy "Bożego ciała" zareagowali na nominację do Oscara

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.