Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani przez paparazzi! Modelka i muzyk znów są razem? Wyglądają na bardzo szczęśliwych

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali ostatnio przyłapani na wspólnym spacerze. Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Czy to oznacza, że jedna z najpiękniejszych par światowego show-biznesu wróciła do siebie?

Media już nie nadążają za życiem uczuciowym Gigi Hadid i Zayna Malika. W ciągu czterech lat zaliczyli kilka wielkich powrotów i równie głośnych końców. Ostatnio fotoreporterzy znów przyłapali ich razem. Co ciekawe, zachowywali się jak para.

Gigi Hadid i Zayn Malik parą?

Przypomnijmy, modelka i muzyk zaczęli spotykać się w 2015 roku. W marcu 2018 roku para wydała jednak oficjalne oświadczenie i poinformowała media o rozstaniu. Zapewniali wtedy, że pozostają w przyjacielskich stosunkach. Ich rozłąka nie trwała długo, bo zaledwie trzy miesiące później ponownie zaczęli się widywać, by dokładnie rok temu znów powiedzieć sobie "to koniec".

W tym czasie Gigi nie próżnowała i chciała ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny. Wybrankiem jej serca okazał się Tyler Cameron, z którym rozstała się po kilku miesiącach. Czy to dlatego, że nadal kochała Zayna? Bardzo możliwe. 

Wszystko wskazuje na to, że Hadid i Malik dali sobie kolejną szansę. Zdjęcia, na których możemy ich zobaczyć, zostały wykonane dzień przed urodzinami wokalisty. Jak donoszą amerykańskie media, była z nimi siostra Gigi, Bellą Hadid i ich mama Yolnada Hadid. Dołączyła do nich też Dua Lipa.

SPLASH NEWS 2020-01-12SPLASH NEWS 2020-01-12 DIGGZY / SplashNews.com / !DIGGZY / SplashNews.com/East News

Myślicie, że tym razem stworzą bardziej stabilną relację?

BO

Te gwiazdy rozstania przekuły w największe hity.

Zobacz wideo
Więcej o: