"Ciemniejsza strona Greya" - Taylor Swift i Zayn Malik nagrali teledysk do filmu

Już 10 lutego 2017 roku na ekrany kin trafi druga część ekranizacji bestselleru autorstwa E. L. James. Podobnie jak w pierwszej części trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya" namiętnym scenom będzie towarzyszyła dawka dobrej muzyki. Jednym z utworów będzie "I Don't Wanna Live Forever".

Utwór został nagrany przez Taylor Swift i Zayna Malika, byłego wokalistę One Direction. Piosenka „I Don’t Wanna Live Forever” była niespodzianką dla fanów Taylor Swift, ponieważ jest to pierwszy nowy utwór piosenkarki od czasu wydania jej płyty „1989” 27 października 2014 roku.

Taylor Swift i Zayn Malik

Taylor Swift jest amerykańską piosenkarką muzyki pop i country. Jest również instrumentalistką i autorką tekstów. W czerwcu 2016 roku w zestawieniu miesięcznika Forbes wokalistka została ogłoszona najlepiej zarabiającą celebrytką na świecie. Taylor już od najmłodszych lat była związana z muzyką, w wieku 10 lat pisała piosenki, które później wykonywała na lokalnych konkursach i festiwalach. Gdy miała 14 lat została zatrudniona przez Sony/ATV Music Publishing. W 2006 roku wydała debiutancki singiel „Tim McGraw”, debiutancka płyta piosenkarki zyskała w Stanach Zjednoczonych status multiplatynowej płyty. Później wydała jeszcze cztery albumy, które odniosły ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.  

Współtwórca utworu do filmu „Ciemniejsza strona Greya”, Zayn Malik, jest brytyjskim wokalistą, znanym z boysbandu One Direction. W marcu 2015 roku Malik ogłosił, że odchodzi z zespołu. Niedługo potem wydał swoją solową piosenkę „I Won’t Mind”, nagraną we współpracy z producentem Naughty Boyem. Rok później ukazał się debiutancki album Zayne’a – „Mind of Mine”. Płyta zdobyła status platynowej płyty w USA, srebrnej w Wielkiej Brytanii i złotej w Polsce.

Utwór Taylor Swift i Zayne’a Malika w „Ciemniejszej stronie Greya”

Niedawno Taylor Swift opublikowała na swoim profilu na Instagramie krótki zwiastun utworu z klipem złożonym z fragmentów filmu „Ciemniejsza strona Greya”. Utwór Swift i Malika „I Don’t Wanna Live Forever” w ciągu godziny po premierze zajęła pierwsze miejsce listy iTunes. Utwór, podobnie jak soundtrack poprzedniej części filmu, jest utrzymany w mrocznym klimacie. Autorem tekstu i producentem utworu jest Jack Antonoff.  

AW

Więcej o: