Małgorzata Rozenek kręci film dokumentalny o in vitro. Internautki zachwycone jej postawą. "Dzięki Pani odzyskamy szansę na szczęście"

Małgorzata Rozenek jest w trakcie kręcenia filmu dokumentalnego na temat in vitro. Wdzięczne fanki dziękują jej w komentarzach za podjęcie tak ważnego problemu.

Małgorzata Rozenek jest w upragnionej trzeciej ciąży. Prezenterka razem z Radosławem Majdanem bardzo długo starali się o dziecko. Gwiazda nie ukrywa swoich problemów z niepłodnością i głośno mówi, że zaszła w ciążę dzięki zapłodnieniu in vitro. W Polsce ta metoda wciąż budzi wiele skrajnych emocji i nie jest refundowane, z czym właśnie walczy Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek kręci film o in vitro

Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu wypuściła na rynek książkę poświęconą in vitro. Jak się niedawno okazało, to nie koniec jej działań w tym zakresie. Gwiazda na Instagramie pochwaliła się, że jest w trakcie nagrywania filmu dokumentalnego o zapłodnieniu in vitro.

Fanki doceniają zaangażowanie Rozenek, a swoją wdzięczność wyrażają w komentarzach. 

Boże, jak bardzo zaczynam wierzyć, że dzięki Pani odzyskamy i my nadzieję i szansę na szczęście.
Dziękuję, Pani Małgosiu za słowa otuchy i za ten wspaniały autograf do książki. Dzięki Pani wierzę, że się wszystko uda, jest Pani cudowną kobietą.
Chylę czoła przed Panią za tą walkę o in vitro - piszą pod zdjęciem.

Można lubić Małgorzatę Rozenek lub nie, ale trudno nie docenić jej walki o większą dostępność i refundację metody in vitro. Do tej pory żadna inna gwiazda nie zdziałała tyle w tej sprawie, co ona. 

Małgorzata Rozenek o in vitro w "Przerwie na kawę":

RG

Więcej o:
Komentarze (50)
Małgorzata Rozenek kręci film dokumentalny o in vitro. Internautki zachwycone jej postawą. "Dzięki Pani odzyskamy szansę na szczęście"
Zaloguj się
 • Gość: ASDC

  Oceniono 17 razy 7

  Drogi Plotku! Co pani Rozenek "zdziałała"? Czy nagle dzięki niej invitro stało się refundowane? Czy stało się bardziej dostępne? NIE!!!
  Pani Rozenek zdziałała tyle, że udało jej się zostać skutecznie zapłodnioną. Zapewne za darmo. W zamian za reklamę kliniki. Co to daje innym starającym się o dziecko? Wielkie Guano!
  In vitro jako takiego reklamować nie trzeba. Bo każdy kto nie może zajść, wie że taka metoda istnieje (od z górą 40 lat, a nie od czasu gdy Rozenek po raz pierwszy zaszła w ciążę z pipetą). Większość wie również, że finansowo jest to poza zasięgiem przeciętnej pary i to, że pani Rozenek mogła sobie pozwolić na kilka czy kilkanaście prób, o których ze łzami w oczach opowie w TV, sytuacji przeciętnej polskiej bezpłodnej pary nie zmieni.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 6

  One wszystkie myślą, że dzięki książce, filmowi i tej Rozenkowej nagle cudownie zajda w ciążę, debili, specjalistka może być każda, która to przeszła tu jest reklama Prószyński i spolka

 • Gość: gregerg

  Oceniono 11 razy 5

  Dzięki reklamie pani została pewnie zapłodniona za darmochę a durne "wdzięczne" cipy będą bulić za swoje zabiegi w dziesiątkach tysięcy :))) Ważny temat był podejmowany od dawna. Przypominam, że za rządów poprzedniej opcji wiele miast wprowadzało dofinansowanie do zabiegów! Wdzięczne ci...ka powinny dziś wylec na ulice i protestować przed siedzibą PiSu że im to odebrano a nie dziękować celebrytce, która choć ją akurat stać, sama funduje sobie dzieciaka za reklamę kliniki!

 • Gość: zdziqnek

  Oceniono 10 razy 4

  Kto chodzil na lekcje biologi wie co to in vitro wiec o co tu chodzi ?

 • menanocetus łagodny

  Oceniono 5 razy 3

  Normalnie film dokumentalny Sekielskiego tylko nie mów nikomu będzie przy produkcji Rozenek pikuś.

 • Gość: Sxeg

  Oceniono 9 razy 3

  Aż trudno uwierzyć,ze są jeszxze osoby które skore są uwierzyć w to bajdurzenie
  Ona musi być „na fali” i w centrum uwagi Zachwycona sobą i bez odrobiny pokory,wyciszenia Nie zdziwię się jak zgodzi się na transmisje z porodu

 • Gość: Stan

  Oceniono 7 razy 3

  Chore stare babsko I tyle

 • valla

  Oceniono 13 razy 3

  Będzie też sponsorowac??? Mało kogo na to stać.

  Sztuczne bezpłodne stare pudło

 • karinawojtek

  Oceniono 5 razy 3

  Zdjęcie nr 1. "zapładniam komórki, Małgosia"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX