Małgorzata Rozenek kręci film dokumentalny o in vitro. Internautki zachwycone jej postawą. "Dzięki Pani odzyskamy szansę na szczęście"

Małgorzata Rozenek jest w trakcie kręcenia filmu dokumentalnego na temat in vitro. Wdzięczne fanki dziękują jej w komentarzach za podjęcie tak ważnego problemu.

Małgorzata Rozenek jest w upragnionej trzeciej ciąży. Prezenterka razem z Radosławem Majdanem bardzo długo starali się o dziecko. Gwiazda nie ukrywa swoich problemów z niepłodnością i głośno mówi, że zaszła w ciążę dzięki zapłodnieniu in vitro. W Polsce ta metoda wciąż budzi wiele skrajnych emocji i nie jest refundowane, z czym właśnie walczy Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek kręci film o in vitro

Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu wypuściła na rynek książkę poświęconą in vitro. Jak się niedawno okazało, to nie koniec jej działań w tym zakresie. Gwiazda na Instagramie pochwaliła się, że jest w trakcie nagrywania filmu dokumentalnego o zapłodnieniu in vitro.

 

Fanki doceniają zaangażowanie Rozenek, a swoją wdzięczność wyrażają w komentarzach. 

Boże, jak bardzo zaczynam wierzyć, że dzięki Pani odzyskamy i my nadzieję i szansę na szczęście.
Dziękuję, Pani Małgosiu za słowa otuchy i za ten wspaniały autograf do książki. Dzięki Pani wierzę, że się wszystko uda, jest Pani cudowną kobietą.
Chylę czoła przed Panią za tą walkę o in vitro - piszą pod zdjęciem.

Można lubić Małgorzatę Rozenek lub nie, ale trudno nie docenić jej walki o większą dostępność i refundację metody in vitro. Do tej pory żadna inna gwiazda nie zdziałała tyle w tej sprawie, co ona. 

Małgorzata Rozenek o in vitro w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.