Małgorzata Rozenek-Majdan oczekuje narodzin kolejnego dziecka. To będzie pierwszy i bardzo wyczekany potomek Radosława Majdana. Gwiazda z przyjemnością dzieli się szczegółami na temat ciąży. Prezenterka jest w czwartym miesiącu i spodziewa się chłopca. Właśnie poczuła pierwsze ruchy malucha.
Gwiazda podzieliła się zdjęciem, na którym jej mąż czule trzyma dłoń na brzuchu Małgosi i ją obejmuje. Prezenterka wtulona w męża spogląda na ciążowy brzuszek. W opisie podzieliła się informacją o wyjątkowej chwili.
Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście... Ten moment, kiedy po raz pierwszy czujesz ruchy, swojego długo oczekiwanego dziecka... przepełnia nas wdzięczność. Wzruszenie ogromne! Pozdrawiam wszystkie mamusie z 2020, tatusiów też. Jesteśmy ogromnymi szczęściarzami - napisała przyszła mama.
Pod publikacją znalazło się mnóstwo komentarzy, w których internauci gratulowali parze.
Jaki piękny brzuszek! Dużo zdrówka Pani Małgosiu dla Pani i maleństwa.
Wszystkiego dobrego, bardzo cieszę się, że udało się spełnić marzenie!
Pani Gosiu samych takich cudownych przeżyć życzę - pisali.
Nie pozostaje nam nic innego, tylko życzyć spokojnego przebiegu ciąży.
DK
Małgorzata dwukrotnie zaszła w ciążę dzięki in vitro. Tym razem również spodziewa się dziecka dzięki tej metodzie. W programie "Przerwa na kawę" opowiedziała o in vitro