Mama Małgorzaty Rozenek podarowała zięciowi wyjątkowy prezent. Radek Majdan chwali się na Instagramie: Teściowa po raz kolejny nie zawiodła

Radosław Majdan dodał na Instagramie zdjęcie z synami Małgorzaty Rozenek, na którym wszyscy trzej pozują w świątecznych swetrach. Okazuje się, że były bramkarz otrzymał swój w prezencie od teściowej.

Choć od świąt minął już ponad tydzień, to gwiazdy dalej wspominają ten magiczny czas. Należy do nich m.in. Radosław Majdan. Dodał na swoim profilu zdjęcie, na którym pochwalił się prezentem, jaki dostał od teściowej pod choinkę.

Radosław Majdan o relacjach z synami Małgorzaty Rozenek:

Zobacz wideo

Radosław Majdan pokazał prezent od teściowej

Były bramkarz pozuje w czerwonym swetrze w świąteczny wzór i z napisem "Merry Christmas". Podobne mają na sobie synowie Małgorzaty Rozenek: Tadeusz i Stanisław. Na ich ubraniach za to został wyszyty renifer oraz święty Mikołaj.

Święta, święta i po świętach. A wracając do świątecznego klimatu, to Teściowa po raz kolejny nie zawiodła. Kolekcja świątecznych sweterków znowu się powiększyła - napisał Radosław.

Internautom bardzo się ten prezent podoba:

Fajne te sweterki.
Sweterki są mega! Powinniście mieć takie same, ale wiem, że czasami bywa ciężko dostać takie same w rożnych rozmiarach.
Super teściowa - zachwycają się.

Nie jest tajemnicą, że mąż Małgorzaty Rozenek ma dobry kontakt z jej rodzicami. Często spędzają razem czas, wspólnie też świętują ważne wydarzenia. Także synowa ma dobre relacje z teściową, czyli mamą Radosława. Pani Halina zdradziła, że bardzo ją lubi, a dzień, w którym dowiedziała się, że niedługo po raz kolejny zostanie babcią, był jednym z jej najszczęśliwszych.

AW