Zenek Martyniuk oszukiwał podczas Sylwestra? Internauci zwrócili uwagę na pewien ważny szczegół jego występu

Od Sylwestra minęło już prawie dwa tygodnie, a ten wciąż budzi niemałe emocje wśród polskich internautów. Tym razem dopatrzyli się wpadki podczas występu Zenka Martyniuka na Sylwestrze Marzeń.

Miniony Sylwester dla Telewizji Polskiej okazał się ogromnym sukcesem. Jak się okazało, to właśnie Sylwester Marzeń TVP zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów. W szczytowej formie, podczas występu Zenka Martyniuka z piosenką "Oczy zielone", TVP oglądało aż 8 milionów ludzi. Występ wzbudził mieszane uczucia, a to przez pewną wpadkę, jakiej doszukali się internauci.

Czy Zenek Martyniuk oszukiwał podczas Sylwestra?

Niemałym skandalem zabawy sylwestrowej z TVP był występ Natalii Oreiro. Urugwajska piosenkarka była zapowiadana jako jedna z największych gwiazd imprezy, jednak nie zdecydowała się zaśpiewać na żywo i skorzystała z playbacku. Mimo udanego wystąpienia niesmak pozostał. 

Internauci podejrzewają, że wykon Zenka Martyniuka również nie był do końca fair. Wszystko przez keyboard. Ryszard Warot, muzyk zespołu Akcent, grał na instrumencie jak szalony, jednak ten nie był podłączony do prądu. Wpadka wychwycił jeden z użytkowników Twittera. 

Zenek śpiewa. Ale jak on gra? Te modele nie mają zasilania bateryjnego. Czyli Kurski wysyłał prąd przez WiFi - zastanawia się.

Też zwróciliście na to uwagę wcześniej?

A tutaj Zenek Martyniuk całkiem na żywo:

Zobacz wideo

RG