Jacek Kurski i Zenek Martyniuk razem śpiewają "Przez twe oczy zielone". To wideo po prostu trzeba zobaczyć

Jacek Kurski zaśpiewał podczas benefisu Zenka Martyniuka. "Przez twe oczy zielone" w wykonaniu prezesa TVP i Zenka to nielada gratka dla złośliwych internautów.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, Zenek Martyniuk świętował swoje 30-lecie pracy na scenie. Jubileuszowy koncert odbył się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd, a w pierwszym rzędzie bawił się również prezes TVP- Jacek Kurski

Jacek Kurski i Zenek śpiewają "Przez twe oczy zielone"

Zenek Martyniuk benefis rozpoczął od swojego największego hitu ostatnich lat: "Przez twe oczy zielone". Występ rozpoczął wśród publiczności, aby tanecznym krokiem udać się na estradzie. Zatrzymał się przed pierwszym rzędem i skierował mikrofon w kierunku Jacka Kurskiego, który bez wahania dośpiewał dalszą część utworu. Warto pamiętać, że prezes jest wielkim fanem zarówno Martyniuka, jak i muzyki disco polo, wiec nie jesteśmy zdziwieni jego wielkim entuzjazmem.

Benefis Zenka Martyniuka to dla Jacka Kurskiego nie tylko świetna zabawa, a również ogromny sukces, bowiem na swoim Twitterze pochwalił się, że koncert była najchętniej oglądaną pozycją podczas świąt Bożego Narodzenia.

Oglądaliście?

Zenek o relacjach rodzinnych: "Wszystko się poukładało. Każda rodzina ma gorsze momenty":

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (24)
Jacek Kurski i Zenek Martyniuk razem śpiewają "Przez twe oczy zielone". To wideo po prostu trzeba zobaczyć
Zaloguj się
 • Gość: Ala

  Oceniono 9 razy 9

  Skoro kurski jest takim fanem disco z pola, to niech sobie stworzy prywatny kanał i słucha do woli, a nie za publiczną kasę katuje tym czymś ludzi. To ma być misja publiczna telewizji państwowej? Wstyd i hańba!

 • ewulka987

  Oceniono 17 razy 9

  Marnego choć słuchanego przez prowincję muzyka Martyniuka lansuje się aż nadto w TVPis a ludzi z wielkim dorobkiem artystycznym nawet na arenie międzynarodowej tylko za ich poglądy polityczne się UNIKA w mediach tzw "narodowych". Ohydna ta Kur. izja.

 • Gość: KK

  Oceniono 5 razy 5

  Martyniuk, to jest akurat poziom Kurskiego.
  Nie wiem jak to możliwe, że z jednych rodziców rodzeństwo moze dzielić taka przepaść intelektualna, mentalna i moralna. Dudowa a jej brat, Jakub Kornhauser, bracia Kurscy, siostry Pawłowicz..., to aż nadto jaskrawe przykłady.

 • Gość: miśka

  Oceniono 11 razy 5

  nie trzeba zobaczyć, ani się nie powinno. reżimowa TVP1 z rozrywką dla ludu, która ten lud obraża po prostu. no ale, jak p. Kurski parę lat temu stwierdził: ciemny lud to kupi. a wy nadal dajecie sie prowadzić na postronkach bo jesteście ciemnym ludem

 • Gość: mtek

  Oceniono 3 razy 3

  Martyniuk beczy jak owca

 • Gość: Adrian

  Oceniono 3 razy 3

  Jaki muzyk taki polityk. Żaden!

 • Gość: ilona

  Oceniono 5 razy 3

  eeeeeeeeeeeeeee.

 • Gość: mietek

  Oceniono 2 razy 2

  Beczy jak owca

 • Gość: jan ka

  Oceniono 4 razy 2

  Ta pisowska łachudra i ten wyjec ta teraz artyści ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX