Jacek Kurski i Zenek Martyniuk razem śpiewają "Przez twe oczy zielone". To wideo po prostu trzeba zobaczyć

Jacek Kurski zaśpiewał podczas benefisu Zenka Martyniuka. "Przez twe oczy zielone" w wykonaniu prezesa TVP i Zenka to nielada gratka dla złośliwych internautów.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, Zenek Martyniuk świętował swoje 30-lecie pracy na scenie. Jubileuszowy koncert odbył się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd, a w pierwszym rzędzie bawił się również prezes TVP- Jacek Kurski

Jacek Kurski i Zenek śpiewają "Przez twe oczy zielone"

Zenek Martyniuk benefis rozpoczął od swojego największego hitu ostatnich lat: "Przez twe oczy zielone". Występ rozpoczął wśród publiczności, aby tanecznym krokiem udać się na estradzie. Zatrzymał się przed pierwszym rzędem i skierował mikrofon w kierunku Jacka Kurskiego, który bez wahania dośpiewał dalszą część utworu. Warto pamiętać, że prezes jest wielkim fanem zarówno Martyniuka, jak i muzyki disco polo, wiec nie jesteśmy zdziwieni jego wielkim entuzjazmem.

Benefis Zenka Martyniuka to dla Jacka Kurskiego nie tylko świetna zabawa, a również ogromny sukces, bowiem na swoim Twitterze pochwalił się, że koncert była najchętniej oglądaną pozycją podczas świąt Bożego Narodzenia.

Oglądaliście?

Zenek o relacjach rodzinnych: "Wszystko się poukładało. Każda rodzina ma gorsze momenty":

Zobacz wideo

RG