Piosenkę Zenka Martyniuka można było usłyszeć nie tylko podczas sylwestra w Zakopanem. Na imprezie Polsatu "Oczy zielone" zaśpiewał znany polski zespół

Polsat chyba pozazdrościł Telewizji Publicznej Zenak Martyniuka, bo na imprezie na Śląsku również odśpiewano "Przez twe oczy zielone". Zespół Piersi dał radę?

Zenek Martyniuk od kilku już lat jest główną gwiazdą imprez sylwestrowych organizowanych przez Telewizję Publiczną. Współpraca artysty z TVP układa się tak dobrze, że ten nawet nie myśli, by przyjmować propozycje od konkurencji. W tym roku z pewnością walczył o niego Polsat, bo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów można było usłyszeć hit "Przez twe oczy zielone".

Polsat pozazdrościł TVP?

Widzowie którzy spędzili ostatni wieczór w roku z Polsatem, mogli być nieco zaskoczeni. W pewnym momencie na Stadionie Śląskim usłyszeli piosenkę Zenka Martyniuka. Niestety, na scenę nie wyszedł on, a zespół Piersi. Muzycy najpierw wykonali "Bałkanicę", a później uraczyli publiczność swoją wersją hitu króla disco polo. 

Piosenka niespodzianka! Gdyby ta piosenka była po angielsku, byłaby lepsza niż "Despacito" - wykrzyczał Adam Asanov.

Jak można było się spodziewać, publiczność zaczęła skakać i oczywiście śpiewać.

 

Nas niestety odświeżona wersja tego utworu nie przekonuje. Zastanawiamy się tylko, czy Polsat faktycznie pozazdrościł Telewizji Publicznej Zenka i postanowił właśnie w taki sposób podnieść oglądalność, która - jak poinformował Jacek Kurski - była i tak daleka od wyników TVP (ok. 6,8 mln widzów do 2,8 mln).

A jak Wam podoba się wykon zespołu Piersi? 

CW

Zenek Martyniuk o rodzinnych relacjach.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.