Natalia Kukulska pokazała córkę na Instagramie i świętuje jej urodziny. "Nasza miłostka najmłodsza". Zdjęcie skomentowała Małgorzata Socha

Natalia Kukulska niechętnie dzieli się sprawami z życia rodzinnego, jednak od czasu do czasu zdarza się jej zrobić wyjątek. Tak stało się tym razem.

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Najstarszy syn piosenkarki, Jan, ma już 18 lat, jego młodsza siostra Ania 14, a najmłodsza córka Laura właśnie skończyła 3 lata, czym gwiazda pochwaliła się na Instagramie.

Natalia Kukulska świętuje trzecie urodziny córki

Najmłodsza córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki właśnie skończyła trzy lata. Z tej okazji dumna mama zamieściła na Instagramie urodzinowy post, na którym możemy zobaczyć archiwalne zdjęcie solenizantki z 2017 roku. 

Wielka radość i święto od 3 lat! Laurka - nasza miłostka najmłodsza. Zdjęcie co prawda z sierpnia 2017, ale oddaje to, co czujemy idealnie - czytamy pod postem. 
 

Pod zdjęciem mnóstwo gratulacji i życzeń, także od innych gwiazd polskiego show-biznesu m.in. od Katarzyny Zielińskiej i Małgorzaty Sochy.

Kochana Nasza Laurko, jeszcze więcej miłości - jeśli to możliwe! Wszyscy Cię KOCHAMY - napisała Socha.
Sto lat! - dodała Zielińska. 

My oczywiście również przyłączamy się do urodzinowych życzeń dla małej Laury.

Swoje urodziny Natalia Kukulska obchodziła na scenie, czym podzieliła się z fanami na Instagramie:

Zobacz wideo