Agnieszka Woźniak-Starak kontynuuje wypoczynek w Zakopanem. Dziennikarka odnalazła tam swoją nową pasję

Agnieszka Wóźniak-Starak powitała nowy rok w gronie najbliższych. Widać, że wyjazd w góry jej służy.

Miniony rok był wyjątkowo trudny dla Agnieszki Woźniak-Starak. Przypomnijmy, że jej mąż zginął latem w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Mimo traumatycznych przejść dziennikarka powoli dochodzi do siebie. Święta Bożego Narodzenia oraz sylwestra spędzała w Zakopanem. Okazuje się jednak, że postanowiła zostać na Podhalu na dłużej.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową pasję

Agnieszka Woźniak-Starak już kilkukrotnie zdradzała, że marzy jej się dom w górach. Po zdjęciach z wyjazdu do Zakopanego wyraźnie widać, że górski klimat jej służy. Gwiazda szusuje po stokach i ma uśmiech na twarzy. Ostatnio pochwaliła się też, że odkryła swoją nową pasję.

W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać... - napisała pod postem ze zdjęciami.

Nowe pasje z pewnością pomogą przeżyć gwieździe żałobę. Agnieszka Woźniak-Starak zapowiedziała już, że nie ma zamiaru wracać do branży rozrywkowej. Niewykluczone więc, że przyszłości zamieni telewizyjne studia na ośnieżone stoki.

Piotr Woźniak-Starak upamiętniony w ostatnim odcinku "39 i pół tygodnia":

Więcej o:
Komentarze (191)
Agnieszka Woźniak-Starak przedłużyła wyjazd do Zakopanego
Zaloguj się
 • Gość: Autor

  Oceniono 36 razy 32

  Z cyklu "mądrości jamochłonów" odcinek 1488 "pasjonujące pasje pasjonatów"

 • Gość: gośc2

  Oceniono 35 razy 31

  Rzeczywiscie "gwiazda" odkryła Zakopane? Wam juz naprawde brakuje tematow.. A jak spotka bialego misia z tegim... to juz nie wyjedzie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 48 razy 30

  Ta pani jest żenująca, wraz z całym cyrkiem, jaki wokół siebie robi. Osoba, która w dniu pogrzebu ojca (17.12.2019) balowała na imprezie, nie zasługuje nawet na cień szacunku - bez względu na to, jakie były między nimi stosunki . Nie wykluczam, iż taka celebrytka wstydził się swego ojca - uczciwego, porządnego ale zwykłego, szarego człowieka. Nie rozumiem tego zamieszania, jakie jest wokół tej Pani tworzone ..
  ale to nie mój problem.

 • Gość: kk

  Oceniono 37 razy 29

  Największą pasją Agnieszki Woźniak-Starak jest Agnieszka Woźniak-Starak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX