Agnieszka Woźniak-Starak spędza święta w górach. Przesłała życzenia i zdobyła się na szczere wyznanie: Marzyłam o tym od paru miesięcy

Agnieszka Woźniak-Starak dodała na Instagramie zdjęcie z gór. Dziennikarka przy okazji złożyła życzenia swoim fanom oraz wyznała, o czym marzy.
Zobacz wideo

Ten rok bez wątpienia był dla Agnieszki Woźniak-Starak potwornie trudny. W sierpniu zginął tragicznie jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Dziennikarka zniknęła z życia publicznego i do tej pory pojawia się sporadycznie w mediach. Jednak z okazji świąt zdecydowała się skierować kilka słów do swoich fanów.

Agnieszka Woźniak-Starak składa życzenia fanom

Dziennikarka spędza świąteczny czas w górach. Nie ukrywa, że marzy o tym, żeby kiedyś tam zamieszkać. Na Instagramie dodała zdjęcie oraz złożyła życzenia i podzieliła się swoimi planami:

Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy. Góry - kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem - napisała.

Z rozmowy z Pauliną Krupińską, jaką odbyła w komentarzach, wynika, że projektem jej domu zajmie (lub już się zajmuje) Sebastian Karpiel-Bułecka, który jest też architektem.

Trzeba pospieszyć Sebastiana, to może będziemy sąsiadkami - napisała modelka.
Ja go zaraz pospieszę - odpisała żartobliwie dziennikarka.

Swoje wsparcie okazali też m.in. Karolina Ferenstein-Kraśko, którą Woźniak-Starak poprosiła o załatwienie konia (żona Piotra Kraśki ma stadninę), oraz Maria Konarowska, która życzy koleżance, by spełniły się jej marzenia.

AW

Więcej o: