Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak na stoku w Zakopanem. Razem z nią Zosia Ślotała

Agnieszka Woźniak-Starak i Zosia Ślotała zostały sfotografowane przez paparazzi na stoku w Zakopanem. Widać, że bawiły się świetnie!

Choć nie było łatwo, Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła wszystko, by z radością wejść w nowy rok. Zanim jednak pożegnała poprzedni, spędziła cudowne chwile z przyjaciółmi w Zakopanem. Sama wrzuciła na Instagrama kilka zdjęć, a na stoku zrobili je czujni paparazzi. Razem z Zosią Ślotałą śmigała na nartach. 

Agnieszka Woźniak-Starak i Zosia Ślotała - zdjęcia paparazzi

Miniony rok był dla dziennikarki wyjątkowo trudny. W sierpniu straciła męża, który zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. 31 grudnia informowaliśmy, że śledztwo w sprawie jego śmierci zostało umorzone. Dziennikarka, mimo traumatycznych przejść, nie zamknęła się jednak w domu - ostatnio razem z przyjaciółmi wybrała się na narty do Zakopanego. Czujni paparazzi przyłapali ją w towarzystwie innej gwiazdy, Zosi Ślotały. 

Panie były pełne energii, a na jednym ujęciu widać, jak Woźniak-Starak się uśmiecha. Bardzo nas to cieszy.

Ponadto przypominamy, że już na dniach zadebiutuje jako prowadząca nowego programu w newonce.radio. Jak podało w czwartek "Życie na gorąco", dostała autorską audycję "dotyczącą szeroko rozumianych spraw kobiecych".

CW

Gabi Drzewiecka o zastąpieniu Agnieszki Woźniak-Starak w "Big Brotherze".

Zobacz wideo
Więcej o: