Małgorzata Rozenek spędziła sylwestra w Zakopanem i zachwyciła stylizacją. Postawiła na elegancką suknię z rozcięciem. Kreacja podkreśliła ciążowy brzuch

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie sylwestrową kreacją. Takiego rozcięcia po lewej stronie chyba nikt się nie spodziewał.

Rok 2019 przeszedł do historii. W nocy powitaliśmy 2020, w związku z czym gwiazdy chętnie chwaliły się na Instagramie zdjęciami i relacjami z imprez, na których się bawiły. Zalicza się do nich m.inMałgorzata Rozenek, która od kilku dni jest w Zakopanem. Naszą uwagę zwróciła stylizacja prezenterki. Naprawdę należą jej się wielkie brawa. 

Sylwestrowa stylizacja Małgorzaty Rozenek

Odkąd wyszło na jaw, że Małgorzata jest w ciąży, nie ma dnia, by w sieci nie powstał news na jej temat. Jest obecnie wyjątkowo popularną gwiazdą, a co za tym idzie, bardzo dobrze opłacaną jeśli chodzi o współprace na Instagramie. Nie dziwi więc fakt, że na jednym z ostatnich zdjęć oznaczyła markę, w której sukience spędziła sylwestrową noc. 

W lata 20. wkraczamy w klimacie lat 20., życząc Wam wszelkiej pomyślności i żeby ten rok był dla Was tak szczególny jak dla nas. Szampańskiej zabawy i trudnego poranka. Do siego roku - podpisała post.
 

Musimy przyznać, że Rozenek wyglądała naprawdę świetnie! Kreacja nie była przesadzona, a elegancka suknia idealnie wpasowała się w klimat sylwestra. Naszą uwagę zwróciło również rozcięcie po lewej stronie. Nie każda kobieta by się na to odważyła. Fani nie kryli zachwytów. Suknia oczywiście delikatnie podkreśliła ciążowy brzuszek gwiazdy.

Pani Małgosiu, wygląda pani jak milion dolarów. 
Pięknie!
Wow!

A Wy jak oceniacie look Małgorzaty?

CW

Małgorzata Rozenek w wywiadzie na temat in vitro. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.