Małgorzata Rozenek ma szansę podwoić swoje zarobki dzięki macierzyństwu. Kwota, którą może zarobić za jeden post na Instagramie, jest zawrotna

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan spodziewają się narodzin swojego pierwszego wspólnego dziecka. Teraz specjaliści wyliczają, ile gwiazda może zarobić dzięki macierzyństwu.

Wiadomość o ciąży Małgorzaty Rozenek wywołała ogromne emocje. Gwiazda nie ukrywała, że wraz z Radkiem Majdanem starała się o dziecko już od długiego czasu. W pewnym momencie zaczęła nawet tracić nadzieję i rozważała adopcję. W końcu jednak się udało i teraz Małgorzata Rozenek wkracza już w drugi trymestr ciąży. Tymczasem specjaliści zaczęli wyliczać, ile gwiazda może zarobić dzięki macierzyństwu.

Małgorzata Rozenek podwoi swoje zarobki?

Magazyn "Flesz" skontaktował się ze specjalistą od marketingu internetowego, który wyliczył, ile Małgorzata Rozenek może zarobić za jeden post reklamujący produkty dla dzieci.

Jeśli Małgorzata zdecyduje się podjąć współpracę z którąś z wiodących marek, może zainkasować za to kilkaset tysięcy złotych. Z pewnością ciąża pozytywnie wpłynie na jej dochody z Instagrama. Za jeden post sponsorowany na konto Małgosi może trafić 30–50 tys. złotych, czyli nawet dwa razy tyle, co obecnie - czytamy we "Fleszu".

Nie da się ukryć, że ta kwota przyprawia o zawrót głowy. Do tego doskonale wiemy przecież, że w przypadku gwiazd formatu Małgorzaty Rozenek na jednej reklamie na Instagramie się nie skończy. Jakby tego było mało, to okazuje się, że wiosną TVN wyemituje kolejną edycję "Project Lady", a do księgarni trafi kolejna książka Małgorzaty. Wygląda więc na to, że rok 2020 będzie podwójnie szczęśliwy dla gwiazdy - nie tylko powita trzecie dziecko na świecie, ale także znacznie powiększy majątek.

KM

Ostatnio Małgorzata Rozenek przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (59)
Małgorzata Rozenek ma szansę podwoić swoje zarobki dzięki macierzyństwu
Zaloguj się
 • dawid12399

  Oceniono 13 razy 11

  Jeśli Małgosia płaci 51% podatku i pełny ZUS to co mi do tego. Niech ma.

 • angelicus

  Oceniono 6 razy 6

  przepraszam ze tak w swieta ale to bussines budowany na glupocie i adresowany do najmniej wybrednych....pecunia non olet ale krepowalbym sie zarabiac na wlasnym macierzynstwie...

 • Gość: brrrr

  Oceniono 10 razy 6

  beze mnie, nie klikam żadnego newsa (tu robię wyjątek ;), nie zaglądam na strony,
  nie komentuję, nie kupuję reklamowanego badziewia
  na sam jej widok chce mi się rzygać, od czasów ciąży rzygać tęczą,
  i tylko się dziwię, że jest tylu idiotów na świecie, którzy nie mają własnego życia

 • lob2

  Oceniono 7 razy 5

  Jeden zapie... cięzko przez 12 godzin za 2,5 tysica złotych a tu za obrazki dostaje miliony.Boże widzisz i nie grzmisz,co za niesprawiedliwość.

 • farcry3

  Oceniono 5 razy 5

  Kupczyć własną prywatnością i jeszcze w dodatki macierzyństwem i dzieckiem ( byAnn i biedna Klara ) ? fuj !

 • Gość: robertos27

  Oceniono 5 razy 5

  Nie od dziś wiadomo, że najlepiej zarabia się na próżności i głupocie innych. 90 złotych za pierogi od Gesler, płatne posty od Rozenkowej.

 • sthoss

  Oceniono 11 razy 5

  Kto płaci za to gó...? Czy reklamodawcy w sieci mają w ogóle jakieś ograniczenia budżetów czy po prostu sypią bo nie umieją inaczej?

 • Gość: kico

  Oceniono 4 razy 4

  ciekawe kto kupuje ten chłam ,który reklamują celebryckie pustaki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX