Dorota Szelągowska w obiektywie swojej mamy. Przy okazji przyznała się do nałogu. "Jestem rozczarowana"

Dorota Szelągowska, mimo że jest znaną i lubianą celebrytką ma również swoje słabe strony. Przyznała się do wieloletniego nałogu.

Dorota Szelągowska tegoroczne święta spędziła z Katarzyną Grocholą w Iławie. Na swoim instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciem, które zrobiła jej mama. Ujęcie może wydawać się urocze, jednak przestawia projektantkę w zupełnie innym świetle. Na fotce Szelągowska dzierży w dłoni papierosa. 

Dorota Szelągowska przyznaje się do nałogu

Dorota Szelągowska pod zdjęciem zamieściła cytat swojej mamy, z którego wynika, że ta zabroniła jej wstawiać zdjęcia z papierosem. 

"Tylko nie wrzucaj tego zdjęcia z papierosem! Ładniejsze Ci zrobiłam!” - Katarzyna Grochola photo and lyrics. - napisała Dorota
 

Wyznanie celebrytki zadziwiło wielu fanów. Pod postem nie brakowało krytykujących nałóg komentarzy. Jedna z internautek zapytała wprost Dorotę czy nadal pali papierosy. Projektantka odpowiedziała jej krótko i zwięźle:

Nieustannie.

Szczerość Doroty wielu osobom się nie spodobała.

Jestem rozczarowana widząc Panią z papierosem.
Zdecydowanie ten papieros kłóci się z Pani wizerunkiem, urodą.
Zawsze mi się wydawała Pani taka naturalna, lubiąca piękne miejsca, dobre jedzenie... a tu nagle wiadomość: papieroski. - komentują internauci.

Nie wszyscy skrytykowali Dorotę. Wiele osób stanęło w jej obronie, tłumacząc, że dorosłe osoby same dokonują wyborów w swoim życiu. 

A jakie jest wasze zdanie? Podzielcie się nim z nami w komentarzach. 

Dorota Szelągowska pokazała, jak urządziła mieszkanie:

Zobacz wideo

BO

Więcej o: