Fani Jennifer Aniston i Brada Pitta będą zachwyceni. Najnowsze doniesienia jasno pokazują, jakie mają relacje. "Zarażają energią, kiedy są razem"

Doniesień na temat relacji Jennifer Aniston i Brad Pitt ciąg dalszy. Tym razem zagraniczne media potwierdzają, że byli małżonkowi czują się świetnie w swoim towarzystwie. Czy to oznacza, że mają się ku sobie?

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli niegdyś jedną z najgorętszych par światowego show-biznesu. Gdzie się nie pojawili, wszystkie oczy zwrócone były tylko na nich. Tym bardziej fanów bolał fakt, że w 2005 roku postanowili się rozwieść. Dziś są jednak przykładem byłego małżeństwa, które pozostaje w bardzo przyjaznych stosunkach, a nowe doniesienia zagranicznych mediów dają nadzieję, że uczucia sprzed lat mogą narodzić się na nowo.

Jennifer Aniston i Brad Pitt - jak wyglądają ich relacje?

Choć od rozwodu aktorskiej pary minęło prawie 15 lat, media stale prześcigają się w swoich doniesieniach na temat ich relacji. Przez połowę mijającego roku spekulowało się, że Jennifer i Brad wrócili do siebie. Informator "Us Weekly" podaje, że para widzi się bardzo często, a spotkania te bardzo cieszą obie strony. 

Brad i Jen mają świetne relacje, które czasem przeradzają się we flirt. Mają świetne poczucie humoru i wręcz zarażają energią, kiedy są razem. Zdają sobie jednak sprawę, że to wszystko to jedynie platoniczne uczucia.

Źródło serwisu dodaje także, że to, jak teraz wygląda ich relacja, jest wynikiem ich ciężkiej pracy. 

Ich więź jest trwała. Przeszli naprawdę długą drogę.

Myślicie, że jest szansa, by znów byli parą? Nie ukrywamy, że my bylibyśmy zachwyceni! 

CW

Zwiastun serialu z Jennifer Aniston. 

Zobacz wideo