Były mąż Joanny Krupy pokazał nową ukochaną. Razem spędzą święta. Wybranka Zago jest piękna i... bardzo podobna do naszej modelki!

Romain Zago zabrał ukochaną na narty. Na Instagramie pochwalił się wspólnym zdjęciem. Musimy przyznać, że Carolina wyjątkowo przypomina Joasię Krupę.

Joanna Krupa szybko ułożyła sobie życie po głośnym rozstaniu z Romainem Zago. Dziś modelka jest szczęśliwą żoną i matką. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa szczerze o karmieniu piersią. "Nie będę mówić, że mi tryska wszędzie"

Romainowi zajęło to trochę więcej czasu, bowiem dopiero gdy ten stracił Joasię, zrozumiał, że prosząc o rozwód, popełnił błąd. Wówczas uporczywie zaczął walczyć o polską modelkę. Ostatecznie także postanowił ułożyć sobie życie na nowo i na początku tego roku oficjalnie potwierdził, że spotyka się z Caroliną Delgado.

Romain Zago z nową ukochaną wyjechali na Święta

Teraz Zago zabrał ukochaną na narty, gdzie zrobili sobie fantastyczne zdjęcia. Wspólną fotografią pochwalił się na Instagramie.

Jesteśmy na ciebie gotowi, 2020 roku. Carolina i ja życzymy wszystkim wesołych świąt, prosto z serca. Bo rodzina jest ważna. Jestem wdzięczny 2019 za lekcje, mam nadzieję, że 2020 też ma wiele do zaoferowania – napisał biznesmen pod zdjęciem.

Musimy przyznać, że Carolina jest niewiarygodnie podobna do Joasi. Na pierwszy rzut oka myśleliśmy, że to ona! Zgodzicie się z nami, że podobieństwo jest uderzające?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Joanna Krupa niedawno została mamą. Zobaczcie pierwszą sesję zdjęciową z córką:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (39)
Były mąż Joanny Krupy pokazał nową ukochaną. Razem spędzą święta. Wybranka Zago jest piękna i... bardzo podobna do naszej modelki!
Zaloguj się
 • eurotram

  Oceniono 43 razy 39

  Tak, cholernie podobna: jak kobieta do kobiety.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 36 razy 36

  Obie blondynki i obie pokazujące biusty....sztuczne

 • Gość: kitt

  Oceniono 34 razy 32

  Co w tym dziwnego? Romek zaprowadził ją do tego chirurga, który robił jego poprzednią żonę. Może nawet ma już zniżkę....

 • Gość: ojej

  Oceniono 27 razy 25

  Chyba nie wierzycie, że ona jest podobna do Krupy z natury? I kto wie, jak wygląda naturalna Krupa?

 • klamtusek

  Oceniono 21 razy 21

  Facet znany z tego, że był mężem baby, która jest znana z tego, że jest znana.

 • onlyobserver

  Oceniono 16 razy 16

  Patrzac na te kobiety trudno wyczuc jak one naprawde wygladaja.

 • Paweł

  Oceniono 17 razy 15

  Kolejny plastikowy lachociąg robiony u tego samego chirurga co poprzedni....wszystkie te pizdeczki są robione na jeden wzór.

 • wrobelek_elemel

  Oceniono 12 razy 12

  Gdzie kliknąć, bo miało być zdjęcie jakiejś pięknej kobiety...

 • domowy daeodon

  Oceniono 9 razy 9

  Ciekawa i interesująca wiadomość tak ważna w kończącym się 2019 roku tuż przed świętami. Powala czytelnika i daje do zastanowienia nad sensem życia i małżeństwa lub partnerstwa. A co na to wszystko wszechobecna na łamach plotkarskiej prasy Rozenek i Wieniawa chciałbym też usłyszeć słówko od Pietrzaka i Zenka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX