Były mąż Joanny Krupy pokazał nową ukochaną. Razem spędzą święta. Wybranka Zago jest piękna i... bardzo podobna do naszej modelki!

Romain Zago zabrał ukochaną na narty. Na Instagramie pochwalił się wspólnym zdjęciem. Musimy przyznać, że Carolina wyjątkowo przypomina Joasię Krupę.

Joanna Krupa szybko ułożyła sobie życie po głośnym rozstaniu z Romainem Zago. Dziś modelka jest szczęśliwą żoną i matką. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa szczerze o karmieniu piersią. "Nie będę mówić, że mi tryska wszędzie"

Romainowi zajęło to trochę więcej czasu, bowiem dopiero gdy ten stracił Joasię, zrozumiał, że prosząc o rozwód, popełnił błąd. Wówczas uporczywie zaczął walczyć o polską modelkę. Ostatecznie także postanowił ułożyć sobie życie na nowo i na początku tego roku oficjalnie potwierdził, że spotyka się z Caroliną Delgado.

Romain Zago z nową ukochaną wyjechali na Święta

Teraz Zago zabrał ukochaną na narty, gdzie zrobili sobie fantastyczne zdjęcia. Wspólną fotografią pochwalił się na Instagramie.

Jesteśmy na ciebie gotowi, 2020 roku. Carolina i ja życzymy wszystkim wesołych świąt, prosto z serca. Bo rodzina jest ważna. Jestem wdzięczny 2019 za lekcje, mam nadzieję, że 2020 też ma wiele do zaoferowania – napisał biznesmen pod zdjęciem.
 

Musimy przyznać, że Carolina jest niewiarygodnie podobna do Joasi. Na pierwszy rzut oka myśleliśmy, że to ona! Zgodzicie się z nami, że podobieństwo jest uderzające?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Joanna Krupa niedawno została mamą. Zobaczcie pierwszą sesję zdjęciową z córką:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.