Dziwne zachowanie księżnej Kate na gali świątecznej. "To było niezręczne. Zbyt niezręczne. Powinni to wyciąć"

Księżna Kate i książę William wzięli udział w gali "The Berry Royal Christmas". Podczas spotkania doszło do wyjątkowo dziwnej sytuacji pomiędzy małżonkami.

Podczas przyjęcia Księżna Kate razem z księciem Williamem osobiście rozmawiała z wolontariuszami i pracownikami, którzy zaangażowali się w przedświąteczne akcje charytatywne. Towarzyszyła im Mary Berry, popularna autorka książek kulinarnych. W pewnym momencie między małżonkami zdarzyło się coś dziwnego.

Księżna Kate i książę William na świątecznym przyjęciu

Gdy książę William chciał położyć rękę na ramieniu żony, Kate szybko się poruszyła, strącając przy tym dłoń męża. Media na całym świecie komentują tę sytuację, gdyż zachowanie księżnej było co najmniej nieoczekiwane. Ruch, który wykonała ramieniem, był szybki i spontaniczny. Książę William zachował w tej sytuacji spokój i powoli się wycofał. 

Filmik z fragmentem całego zajścia udostępnił portal Daily Mail, ale nagranie trafiło już na serwis Youtube. Zobaczcie:

 
To było niezręczne. Zbyt niezręczne. Powinni to wyciąć!
Co tu się właśnie stało? Ojej! - napisali zaniepokojeni fani.

Pojawiły się również komentarze fanów, którzy stanęli w obronie księżnej i tłumaczyli jej zachowanie.

Myślę, że książę William musiał ją połaskotać w plecy. Poruszyła się, ale nie było karcącego spojrzenia ani niemiłego wyrazu twarzy.
Film nie był wystarczająco długi, aby móc powiedzieć, co tak właściwie się wydarzyło, ale oboje wyglądają, jakby byli w dobrym humorze.

Naszym zdaniem, mimo zaistniałej sytuacji, Kate i William wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Podczas całego przyjęcia uśmiechali się i żartowali. Widać, że są dobranym małżeństwem, które wzajemnie się rozumie. Przypomnijmy, że jeszcze tak niedawno media huczały o czwartej ciąży księżnej. 

My życzymy im dużo szczęścia!

BO

Poniżej możecie zobaczyć nagranie wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Pakistanie. 

Zobacz wideo