Księżna Kate na przyjęciu u królowej. W czarnej sukni od McQueena wyglądała jak z bajki. Ale spójrzcie na jej tiarę. To jedna z ulubionych Diany

Księżna Kate znowu zachwyciła. Jej stylizacja z ostatniego przyjęcia w pałacu Buckingham zyskała ogromną sympatię fanów. A co oznacza piękna tiara?

W środę odbyło się oficjalne przyjęcie dyplomatyczne w pałacu Buckingham. Na dorocznym wydarzeniu pojawia się nawet 1000 osób, w tym ambasadorzy oraz urzędnicy państwowi. Nie mogło na nim zabraknąć również ulubieńców opinii publicznej, czyli księcia Williama i księżnej Kate.

Księżna Kate zachwyciła stylizacją

Księżna Cambridge postanowiła założyć czarną suknię z delikatnym, lecz niecodziennym dekoltem od Aleksandra McQueena. Uwagę należy zwrócić również na królewskie regalia. Na głowie Kate znalazła się piękna tiara, która ma nawet oficjalną nazwę - „The Lover's Knot Tiara”. Jest ona kojarzona z księżną Dianą, która wielokrotnie była w niej fotografowana. Na tę okazję Middleton założyła również srebrne kolczyki i naszyjnik należący do królowej.

 

Na sukni Kate znalazły się także odznaki. Jedna z nich to Królewski Order Wiktoriański, który przyznawany jest za szczególne zasługi dla brytyjskiej monarchii. Na piersi pojawiła się również żółta odznaka nadawana członkom brytyjskiej rodziny królewskiej przez królową.

Fanom Kate bardzo spodobała się elegancka stylizacja. Na oficjalnym profilu Kensington Palace na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Piękna księżna.
Wygląda jak przyszła królowa.
Ona zawsze wygląda cudownie - pisali.

Jak podoba Wam się Kate w takim wydaniu?

Niedawno księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Zobacz wideo

KB