Książę William i księżna Kate stali się obiektem żartów na uroczystej imprezie. Siedzieli na widowni. Ich reakcje zarejestrowała kamera

Książę William i księżna Kate na pewno zapamiętają swój gościnny udział podczas tegorocznego Royal Variety Performance. Wszystko za sprawą niewybrednych żartów prowadzącego.

Co roku w londyńskim Palladium kręcony jest przedświąteczny program telewizyjny „Royal Variety Show”. W tym sezonie gospodarzami wieczoru byli Rob Beckett oraz Romesh Ranganathan. Widowisko było nakręcone pod koniec listopada, a swoją telewizyjną premierą miało w miniony wtorek na antenie ITV. Na widowni nie zabrakło księcia Williama i księżnej Kate, w których to gospodarz celował swoimi żartami najbardziej. Nie oszczędził również ich dzieci.

Książę William i księżna Kate obiektem żartów

Gospodarz wieczoru nie mógł się oprzeć parze książęcej, z której to żartował najchętniej. Zaczęło się od dzieci.

Podobnie jak ja masz troje dzieci. Wyobrażam sobie, że każdego ranka wpadają do twojej sypialni, a ty patrzysz na ich piękne twarze i mówisz: Żałuję tego - zaczął Romesh.

Na tym się nie skończyło. Prowadzący dopytał również o opiekę nad ich dziećmi.

Dziękuję, że wyszedłeś dziś wieczorem. To ekscytujące. Dostaliście opiekunkę do północy, czy do pierwszej? Warto przygotować dodatkowe 20 funtów - dodał.

Co ciekawe, reakcja książęcej pary była nieco zaskakująca, Ci pokazali duży dystans i śmiali się na głos, co uchwyciły kamery. Myślicie, że żarty naprawdę ich rozbawiły, czy była to jedynie dobra mina do złej gry?

Sprawdź wpadki podczas królewskich ślubów:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: