Camila Cabello przyznała się do kradzieży w pałacu. Książę William i księżna Kate zareagowali na Instagramie

Camila Cabello w październiku była gościem w Pałacu Kensington, gdzie u boku księżnej Kate i księcia Williama wręczała nagrody dla najbardziej inspirujących nastolatków w Wielkiej Brytanii. Przyznala się w mediach społecznościowych, że z pałacu nie wyszła z pustymi rękami. I nie był to prezent.

Camila Cabello udzieliła wywiadu w BBC Radio w programie "Śniadanie z Gregiem Jamsem". Gwiazda przyznała się,  że dopuściła się... kradzieży w podczas wizyty w pałacu Kensington.

Camila Cabello dopuściła się kradzieży u księżnej Kate i księcia Williama

Camila Cabello potwierdziła, że w pałacu Kensington była wraz z mamą i Jamsem Gregiem, który... namówił ją do kradzieży. Stało się to tuż przed spotkaniem gwiazdy z księciem Wiliamem i księżną Kate. Gdy czekali na książęcą parę, James powiedział:

Musisz coś ukraść. Ukradnij coś... na przykład ołówek!

Camila bez większego namysłu zrobiła to - zwędziła ołówek z pałacu Kensington. Przyznała się również, że nadal go ma i nie zamierza oddać, mimo zachęt jej mamy. Na koniec wywiadu przeprosiła książęcą parę:

Przepraszam Williama i przepraszam Kate.

A co na to sami zainteresowani?

Księżna Kate i książę William reagują na kradzież Camili Cabello

Na Twitterze pod nagraniem z wywiadu, oficjalny profil pałacu Kensington skomentował wypowiedź piosenkarki. Obyło się bez słów - wystarczyła sama emotikona z wytrzeszczonymi oczami. Krótko, ale jakże wymownie!

Czy to oznacza, że książęca para następnym razem będzie miała Camilę na oku?

BO

Poniżej możecie zobaczyć jak to jest być księciem Williamem i księżną Kate.

Zobacz wideo
Więcej o: