Shawn Mendes i Camila Cabello nieudolnie całują się na Instagramie. To nagranie nie uciszy plotek o tym, że ich związek to ustawka

Związek Shawna Mendesa i Camili Cabello od początku budzi wiele wątpliwości. Wygląda na to, że zakochani (?) postanowili się z nimi rozprawić.

Shawn Mendes i Camila Cabello przyjaźnią się już od kilku lat. Plotki o rzekomym romansie towarzyszą im od początku znajomości, jednak oboje bardzo długo zaprzeczali jakoby było między nimi jakieś głębsze uczucie. Wszystko zmieniło się w czerwcu, kiedy w eterze zadebiutował nagrany przez Mendesa i Cabello przebój "Senorita".

Wspólny hit Shawna Mendesa i Camili Cabello od kilku miesięcy króluje w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Równolegle idole nastolatek zaczęli ostentacyjnie obnosić się ze swoim płomiennym uczuciem. To wywołało falę spekulacji, jakoby para chciała wypromować w ten sposób swoją muzykę. Co więcej, od dawna plotkuje się o tym, że Shawn jest gejem, a Camila gustuje w dziewczynach. Ich niezdarne pocałunki miały być potwierdzeniem tych teorii.

Shawn Mendes i Camila Cabello okazują sobie czułości w sieci

Sami zainteresowani postanowili odnieść się do zarzutów mówiących o tym, że nie umieją się namiętnie całować. Na profilu Shawna na Instagramie pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak wraz z Camilą parodiują swoje czułości.

Zobacz wideo

Miało wyjść zabawnie, ale naszym zdaniem efekt jest jednak nieco niesmaczny. Swoją drogą, czy to nie zastanawiające, że Shawn i Camila za wszelką cenę chcą udowodnić, że są szczęśliwą parą?

Więcej o: