Księżna Kate na świątecznej imprezie promieniała. Rzadko widzimy ją w takim wydaniu. Książę William zrezygnował za to z garnituru

Księżna Kate, jak na członkinię rodziny królewskiej przystało, zawsze wygląda perfekcynie. Jej ostatnia kreacja znów nas zachwyciła.

Mimo że do Bożego Narodzenia został jeszcze tydzień, to świąteczne imprezy i wydarzenia są organizowane na całym świecie już od kilku dni. Jedną z nich była gala A Berry Royal Christmas z udziałem książęcej pary - Kate i Williama.

Księżna Kate i książę William na świątecznej imprezie

Kilka dni temu księżna Kate i książę William zorganizowali galę, na której podziękowali pracownikom i wolontariuszom z organizacji charytatywnych, które będą pracować w okresie świątecznym. Jako organizatorzy oczywiście pojawili się na wydarzeniu. Towarzyszyła im Mary Berry, popularna w Wielkiej Brytanii autorka książek gastronomicznych i osobowość telewizyjna.

 

Na tę szczególną okazję księżna założyła długą czerwoną suknię w białe kropki. Taka kreacja w połączeniu z pofalowanymi włosami podkreśliła jej delikatną, kobiecą urodę. Księżna ewidentnie była w bardzo dobrym humorze. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, a przecież nie od dziś wiadomo, że uśmiech to najlepszy makijaż dla każdej kobiety.

Patrzymy też księcia Williama. Monarcha zrezygnował z oficjalnego garnituru na rzecz bordowego swetra, pod którym miał niebieską koszulę. W takim wydaniu też go lubimy!

Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Zobacz wideo