Andrzej Duda w świątecznym nastroju zachwyca się choinką w Pałacu Prezydenckim. "Cudo". Ozdoby są wyjątkowe

Andrzej Duda jest już w świątecznym nastroju. W miejscu jego pracy stanęła choinka.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Co prawda na ulicach nie stoją jeszcze sprzedawcy sosen i jodeł, jednak prezydent Andrzej Duda zdążył już ubrać choinkę. Efektami pochwalił się oczywiście na Instagramie.

Andrzej Duda ubrał choinkę

Andrzej Duda poniekąd jest znany ze swojej aktywności w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje kulisy swojego zawodowego życia. Ostatnio zdradził, że w Pałacu Prezydenckim stanęła już choinka.

W Wielkiej Sieni Pałacu Prezydenckiego stanęła dziś choinka przybrana pięknymi ozdobami ceramicznymi wykonanymi przez Uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie. Cudo! Dziękujemy! - napisał Duda.

Trzeba przyznać, że świąteczne drzewko robi wrażenie. Co ciekawe, została ona przystrojona ceramicznymi ozdobami. Wykonali je uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie. Obserwatorzy prezydenta z miejsca zasypali go komentarzami.

Ale piękna.
Cudna - piszą zachwyceni.

Zgadzacie się z nimi?

Wszystkie żarty i żarciki prezydenta Dudy:

Więcej o:
Komentarze (77)
Andrzej Duda pochwalił się zdjęciem choinki w Pałacu Prezydenckim. "Ale piękna"
Zaloguj się
 • uzdek98

  Oceniono 20 razy 18

  te podłużne to długopisy ?

 • czechy11

  Oceniono 15 razy 11

  Wreszcie zajecie godne jego możliwości. Przez to globalne ocieplenie biedak nudzi sie czekając na poprawę warunków narciarskich.

 • andrew1507

  Oceniono 17 razy 11

  a ja życzę Dudzie aby przegrał wybory w Maju 2020, to są moje specjalne życzenia pod choinkę

 • czarnyminio

  Oceniono 12 razy 10

  Pan Prezydent zawsze gdy się wypowiada publicznie to zabiera głos w ważnych sprawach Państwa Polskiego , sprawach , które aktualnie dotyczą Polaków. Dziękuje Panie Prezydencie ... co tam Banasie , sądy czy inne duperele.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX