Eurowizja 2019. Andrzej Duda gratuluje Viki Gabor. Nie jest jedyny. Odezwały się też gwiazdy

Viki Gabor dziś jest na językach wszystkich, a to za sprawą swojej spektakularnej wygranej podczas Konkursu Eurowizji dla Juniorów. W sieci pojawiły się pierwsze gratulacje od innych gwiazd, a także samego Andrzeja Dudy.

Viki Gabor wygrała Eurowizję dla Juniorów, zapisując tym samym Polskę w historii jako pierwszy kraj, który zwyciężył dwa razy z rzędu. Na profilu wokalistki pojawiły się pierwsze komplementy i gratulacje od polskich gwiazd. Pochlebny wpis zamieścił także Prezydent Polski Andrzej Duda.

Andrzej Duda gratuluje Viki Gabor

Swoją radością z wygranej Viki Gabor podzielił się także sam Prezydent Polski na swoim oficjalnym Twitterze.

 Wielkie brawa, gratulacje i podziękowania dla Wiktorii "Viki" Gabor za wspaniały sukces i piękne reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji Junior. Roksana Węgiel dała świetny przykład i zyskała godną Następczynię na europejskiej scenie juniorskiej. Brawo! Super! - czytamy we wpisie Prezydenta. 

Eurowizja w Polsce to koncert, który od lat niezmiennie budzi wielkie emocje. Wśród widzów dzisiejszego show było wiele gwiazd, które swoją ekscytacją dzieliły się w swoich mediach społecznościowych. Od wygranej Viki Gabor nie minęła godzina, a gwiazdy już zdążyły już jej pogratulować. Wśród nich Kayah, Anna Karwan i wiele innych. 

Wiedziałam. Nie mogło być inaczej! Jesteś Wielką Artystką! Olbrzymie gratulacje - napisała Kayah. 
 

Swoją dumę wyraził także Baron, który poznał Viki Gabor na planie "The Voice Kids". 

Brawo Wiki! Jestem z Ciebie taki dumny! Szczęśliwy trener to ja! - dodał Baron. 

Wśród komentujących gwiazd znalazła się także Magda Mołek, Anna Karwan, czy CleoDoda na swoim Instagramie pokazała swoją reakcję na wygraną Viki. Po głosie wnioskujemy, że się popłakała. Ze szczęścia oczywiście. 

W tym roku artyści walczyli w Gliwicach. Jesteście ciekawi, gdzie odbędzie się w 2020 roku?

Zobacz wideo

RG