Esmeralda Godlewska przechodzi duchową przemianę pod okiem siostry. Rozwija "własne zasoby świadomości"

Esmeralda Godlewska na kilka dni zamilkła w internecie. Okazuje się, że czas ten spędziła na rozwoju duchowym przy wsparciu siostry Magdaleny Godlewskiej. Co takiego porabiała?

Esmeralda Godlewska przez kilka dni nie publikowała nic w swoich social mediach, co jest dość nietypowym, jak na nią, zachowaniem. W końcu - wróciła. Zdradziła też, czym się zajmowała.

Esmeralda Godlewska rozwija duszę i umysł

Esmeralda Godlewska po przegranej w kolejnej fazie FAME MMA straciła nieco internetowy rozpęd. Rozpuściła kwas w ustach i ponownie je powiększyła, dodała kilka zdjęć, zwiastujących kolejny raz "nową Esmeraldę", po czym zamilkła. Milczenie było o tyle wymowne, że nie pokazywała nic nowego przez niemalże 10 dni. Aż do czwartku.

Najpierw pojawiła się wzmianka o czakrach, a następnie grupowe zdjęcie, na którym widnieje również Esmeralda z siostrą Magdaleną u boku. Okazuje się, że w ostatnich dniach celebrytka przechodziła intensywne szkolenie z tzw. Theta Healing. A teraz trzymajcie się poręczy, bo będziemy odlatywać.

Czym jest Theta Healing?

Theta Healing to kontaktowanie się z własną podświadomością, dzięki czemu człowiek otwiera się na nowe doznania i nowe poznanie. Jest w stanie zmienić swoje ograniczenia i odrzucić je, dzięki czemu jego życie staje się pełniejsze i bardziej pozytywne. Jak czytamy na stronie internetowej, oferującej warsztaty z Theta Healing, "wykorzystujesz naturalną moc swoich fal mózgowych".

Dziękuję za te cudowne trzy dni, spędzone w gronie fantastycznych ludzi, którzy posiadają otwarty umysł. To kolejny etap w rozwijaniu własnych zasobów świadomości. Warsztaty #thetahealing to początek mojej nowej drogi... Właśnie ukończyłam wraz z siostrą Magdaleną Godlewską pierwszy poziom Theta Healing. Już nie możemy doczekać się kolejnych szkoleń z zakresu uzdrawiania, ciała, duszy i umysłu.

Metoda wykorzystuje elementy medytacji, zaś jej twórczyni - Vianna Stibal - znana jest z tego, że jakoby własnym umysłem pokonała raka.

Posty Esmeraldy opatrzono hasztagami "siostry boga" i "love yourself". Jeśli tylko to pomoże rzeczywiście Esmeraldzie, to czemu nie? My trzymamy mimo wszystko kciuki. Mamy też nadzieję, że przyjaźń z siostrą Magdaleną jest na dłużej, a nie na kilka tygodni, jak to ostatnio bywało...

Zobacz wideo