Esmeralda Godlewska przechodzi duchową przemianę pod okiem siostry. Rozwija "własne zasoby świadomości"

Esmeralda Godlewska na kilka dni zamilkła w internecie. Okazuje się, że czas ten spędziła na rozwoju duchowym przy wsparciu siostry Magdaleny Godlewskiej. Co takiego porabiała?

Esmeralda Godlewska przez kilka dni nie publikowała nic w swoich social mediach, co jest dość nietypowym, jak na nią, zachowaniem. W końcu - wróciła. Zdradziła też, czym się zajmowała.

Esmeralda Godlewska rozwija duszę i umysł

Esmeralda Godlewska po przegranej w kolejnej fazie FAME MMA straciła nieco internetowy rozpęd. Rozpuściła kwas w ustach i ponownie je powiększyła, dodała kilka zdjęć, zwiastujących kolejny raz "nową Esmeraldę", po czym zamilkła. Milczenie było o tyle wymowne, że nie pokazywała nic nowego przez niemalże 10 dni. Aż do czwartku.

Najpierw pojawiła się wzmianka o czakrach, a następnie grupowe zdjęcie, na którym widnieje również Esmeralda z siostrą Magdaleną u boku. Okazuje się, że w ostatnich dniach celebrytka przechodziła intensywne szkolenie z tzw. Theta Healing. A teraz trzymajcie się poręczy, bo będziemy odlatywać.

Czym jest Theta Healing?

Theta Healing to kontaktowanie się z własną podświadomością, dzięki czemu człowiek otwiera się na nowe doznania i nowe poznanie. Jest w stanie zmienić swoje ograniczenia i odrzucić je, dzięki czemu jego życie staje się pełniejsze i bardziej pozytywne. Jak czytamy na stronie internetowej, oferującej warsztaty z Theta Healing, "wykorzystujesz naturalną moc swoich fal mózgowych".

Dziękuję za te cudowne trzy dni, spędzone w gronie fantastycznych ludzi, którzy posiadają otwarty umysł. To kolejny etap w rozwijaniu własnych zasobów świadomości. Warsztaty #thetahealing to początek mojej nowej drogi... Właśnie ukończyłam wraz z siostrą Magdaleną Godlewską pierwszy poziom Theta Healing. Już nie możemy doczekać się kolejnych szkoleń z zakresu uzdrawiania, ciała, duszy i umysłu.

Metoda wykorzystuje elementy medytacji, zaś jej twórczyni - Vianna Stibal - znana jest z tego, że jakoby własnym umysłem pokonała raka.

Posty Esmeraldy opatrzono hasztagami "siostry boga" i "love yourself". Jeśli tylko to pomoże rzeczywiście Esmeraldzie, to czemu nie? My trzymamy mimo wszystko kciuki. Mamy też nadzieję, że przyjaźń z siostrą Magdaleną jest na dłużej, a nie na kilka tygodni, jak to ostatnio bywało...

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (11)
Esmeralda Godlewska przechodzi duchową przemianę pod okiem siostry. Rozwija "własne zasoby świadomości"
Zaloguj się
 • cah50

  Oceniono 6 razy 6

  A co za maszkara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Wiwi

  Oceniono 5 razy 5

  Potwory, potwory....

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 4 razy 4

  A może by tak zbadać IQ tego manekina ? Co taki pustostan może powiedzieć ciekawego ?

 • lob2

  Oceniono 2 razy 2

  .Wygląda jak sztuczna lalka do seksu dla mężczyzn.A usta ma jak wargi sromowe..

 • lob2

  Oceniono 1 raz 1

  Wygląda jak sztuczna lalka do seksu dla mężczyzn.

 • Gość: jojo

  Oceniono 3 razy 1

  świetnie na mózg robi pogonienie kijem do roboty w polu...

 • lob2

  Oceniono 2 razy 0

  Jak można z siebie zrobić kiego sztucznego potwora.Kobieto!!!oprócz tych sztuczności jeszcze trzeba coś zrobić z twoim mózgiem,bo nie za bardzo pracuje.

 • sloncenadnami

  Oceniono 2 razy 0

  wygląda jak k..a z pornosów, choć mam wrażenie, że one są bardziej naturalne

 • Gość: Stroch

  Oceniono 2 razy 0

  Słuszna decyzja. Z falami mózgowymi faktycznie jest coś nie halo. Za dużo stresu. Sądząc po odrostach, ta biedna dziewczyna ma już siwe włosy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX