Wygładzona twarz i wyszczuplona sylwetka. Tak Esmeralda Godlewska lansuje się na Instagramie. A jak wygląda w realu? Oj, różnice widać od razu

Esmeralda Godlewska lubi zaklinać rzeczywistość na Instagramie. Paparazzi postanowili nieco odczarować jej wirtualny urok. Wciąż zachwyca?

Instagram to nie tylko złodziej czasu, ale też wielki kłamca. Wiele gwiazd nadużywa filtrów i innych programów graficznych, dzięki którym na zdjęciach prezentują się "perfekcyjnie". Do tego grona z pewnością zalicza się Esmeralda Godlewska.

Aspirująca celebrytka lubi fejm, ale chyba zapomniała o tym, że jako osoba publiczna jest obiektem polowań paparazzi. Kilka zdjęć z ukrycia i... czar pryska! Każdy może zobaczyć, jak wygląda na prawdę. Nietrudno zauważyć różnicy pomiędzy Instagramem, a rzeczywistością.

Esmeralda Godlewska bawi się na mieście

Kilka dni temu Esmeralda Godlewska została "przyłapana" na Placu Zbawiciela. Czas skutecznie umilał jej drink i towarzystwo koleżanki. Celebrytka co chwilę strzelała minami. W ruch poszły też ręce.

Nietrudno zauważyć, że Godlewska w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej, niż na Instagramie. Nie lepiej i nie gorzej, po prostu inaczej. I nie ma co się dziwić, w końcu wygładzenie twarzy i wyszczuplenie sylwetki drastycznie zmienia człowieka.

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska Instagram/esmeralda_godlewska ; Plotek Exclusive

Też to widzicie?