Eurowizja Junior 2019. Jacek Kurski z żoną za kulisami. Wybranka prezesa TVP wybrała na tę okazję piękną kreację. Klasa!

Jacek Kurski wraz z żoną Joanną Klimek pojawili się w hali Arena w Gliwicach na finale Eurowizji Junior 2019.

Eurowizja Junior 2019 to dla nas niebywały sukces. 17. Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbył się w hali Arena w Gliwicach, wygrała Wiktoria "Viki" Gabor. Swoją piosenkę "Superhero" zaśpiewała w dwóch językach: polskim i angielskim. Sukcesu 12-latce gratulują ludzie z całego świata. Swój podziw dla jej wykonu wyraził także prezes TVP, Jacek Kurski. 

Jacek Kurski z żoną za kulisami Eurowizji 2019

Prezes publicznej stacji przyznał, że od początku wierzył w 12-letnią Victorię. 

Poznałem ją na finale programu "The Voice of Kids" i od razu wiedziałem, że ma ona w sobie "to coś". Od początku była moją faworytką. Chciałem się jednak upewnić, czy się nie mylę i czy widzowie myślą podobnie. Zorganizowaliśmy więc wewnętrzny konkurs. W "Szansie na sukces" wzięły udział także inne wokalistki, jednak to Wiktoria zwyciężyła. Teraz wiemy, że widzowie z całej Europy także dostrzegają jej talent - mówił Jacek Kurski w wywiadzie dla TVP. 

Jacek Kurski był oczywiście obecny podczas finału konkursu w Gliwicach. Towarzyszyła mu jego żona, Joanna Klimek. Razem starali się poznać pozostałych uczestników konkursu. Chętnie się z nimi witali i zamieniali kilka kurtuazyjnych słów.

Wybranka prezesa postawiła na prostą, koronkową, czarną kreację. Musimy przyznać, że prezentowała się wyjątkowo korzystnie. A wy, co o tym myślicie?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Co łączy Roksanę Węgiel z Michałem Szpakiem?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.