Jacek Kurski uczcił minutą ciszy pamięć Piotra Woźniaka-Staraka na ramówce TVP. Po jego przemowie wszyscy wstali [WIDEO]

Jacek Kurski podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP odniósł się do śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Poprosił o minutę ciszy.

W czwartek odbyła się konferencja jesiennej ramówki TVP. Jacek Kurski jako prezes zarządu Telewizji Polskiej jak co roku wygłosił swoje przemówienie. W pewnym momencie poruszył temat śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który od kilku dni jest numerem jeden w mediach. Z uwagi na to, że Agnieszka Woźniak-Starak przez wiele lat pracowała w TVP, postanowił uczcić pamięć jej męża minutą ciszy.

Jacek Kurski złożył hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

Prezes TVP w czasie swojego wystąpienia nie tylko opowiadał o nowościach, które pojawią się w jesiennej ramówce stacji. Kurski zdecydował się odnieść do wielkiej tragedii, która wydarzyła się w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka teraz jest gwiazdą TVN-u, ale przez wiele lat pracowała dla Telewizji Polskiej.

Dzisiaj wyłowiono i zidentyfikowano zwłoki pana Piotra Woźniaka-Staraka, znanego producenta filmowego. Jego żona przez wiele lat pracowała w Telewizji Polskiej. Myślę, że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę wszystkich państwa o uczczenie tragedii minutą ciszy – powiedział Kurski podczas swojego wystąpienia.

Ten ważny moment przemówienia udało się nagrać portalowi JastrząbPost.

 

Doceniamy ten gest ze strony Jacka Kurskiego.

Nad śmiercią producenta bardzo ubolewa również Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN-u. W rozmowie z Plotkiem drżącym głosem opowiedział, jak zareagował, gdy dowiedział się, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.