[TYLKO U NAS] Jaka była pierwsza reakcja Miszczaka na wieść o śmierci Woźniaka-Staraka? Drżącym głosem wyznał: To był młody bóg

Edward Miszczak wyznał w rozmowie z Plotkiem, jak zareagował, gdy dowiedział się o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Powiedział też wiele ciepłych słów o swoim koledze.

To już pewne - Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Wiele gwiazd, które znały i ceniły producenta filmowego, bardzo ubolewa nad jego śmiercią i składa kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak oraz jego rodzinie. Jedną z bliskich osób zmarłego był m.in. Edward Miszczak, który kilkukrotnie współpracował z Piotrem nad różnego rodzaju produkcjami. Dyrektor programowy TVN drżącym głosem wyznał, jak zareagował na wieść, że Woźniak-Starak odszedł.

ZOBACZ TEŻJesienna ramówka TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan cała na czarno. W ten sposób upamiętniła Piotra Woźniaka-Staraka?

Edward Miszczak wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Dzisiaj odbyła się konferencja ramówkowa stacji TVN. Nie mogło zabraknąć na niej Miszczaka, jednak dyrektor programowy nie ukrywał, że jest zdruzgotany całą sytuacją i bardzo przeżywa to, co się stało. W rozmowie z Plotkiem wyznał, jaka była jego pierwsza reakcja, gdy dowiedział się, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

W zwiastunie nowej edycji "Big Brothera" nie pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak, dlatego zaczęły się spekulacje, czy prezenterka w obliczu takiej tragedii poprowadzi show. Miszczak odniósł się do tego.

To za wcześnie jeszcze, żeby rozmawiać. Do 13 września mamy jeszcze sporo czasu - powiedział w rozmowie z Plotkiem.

Zatem jeśli chodzi o "Big Brothera", pozostaje nam czekać na oficjalną decyzję stacji.

JP