Małgorzata Rozenek w mrocznej sesji. Fani oburzeni: Stylizacja wulgarna i otoczenie brzydkie. Riposta "Perfekcyjnej"? Cięta

Małgorzata Rozenek pochwaliła się starymi zdjęciami, na których pozuje w ciemnej i niebanalnej stylizacji. Fanom takie fotografie nie przypadły do gustu, ale żona Radosława Majdana szybko się wybroniła.

Małgorzata Rozenek przyzwyczaiła swoich fanów, że na Instagramie chwali się idealnymi fotografiami, na których pozuje w wyszukanych i eleganckich stylizacjach, gdzie wszystko ze sobą idealnie współgra. Zazwyczaj otoczenie jest sielankowe, a nawet cukierkowe. Tym razem "Perfekcyjna" zaskoczyła swoich fanów i pokazała starą sesję, która jest nieco... mroczna. Okazało się, że nie wszystkim spodobała się w takiej odsłonie. 

Małgorzata Rozenek w dziwacznej sesji 

Małgorzata Rozenek udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia, na których prezentuje się w komplecie z ciemnego dżinsu. Uwagę zwracają porozcinane rękawy oraz doczepione za pomocą pasów do pończoch nogawki spodni. Wszystko to na szaroburym tle, gdzie widać uschnięte krzaki i wiadra wypełnione ziemią. 

Something strange (Coś dziwnego) - podpisała fotografię. 
 

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzuty 

Pod zdjęciami szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie były jednak pochlebne. 

Nie rozumiem tych zdjęć.
Z reguły Pani zdjęcia są słodkie, odpicowane i bardzo pogodne. Tym razem jakiś niestety niewypał - ale nie wszystkim musi się podobać. Sesja przygnębiająca i wręcz brzydka - moim skromnym zdaniem - pisali. 

Innym nie podobała się fryzura Rozenek. 

Bez sensu w tym wszystkim, te doczepione włosy, bez nich byłoby pięknie - marudzili. 

Niektórzy uznali natomiast, że sesja jest wulgarna.

Jest pani piękną kobietą, ale te zdjęcia wyjątkowo niekorzystne... Stylizacja wulgarna i otoczenie brzydkie - zarzucali. 

Na tę zaczepkę Rozenek odpowiedziała zdecydowanie, nawiązując do powieści autorstwa Ira Levina "Żony ze Stepford", gdzie ukazano sielankowy i wyidealizowany świat. 

Taka była koncepcja. Przecież nie wszystko musi być w oczywisty sposób ładne. To nie Stepford - odparowała. 

Zgadzacie się z tymi słowami?

Komentarze pod sesją zdjęciową Małgorzaty RozenkKomentarze pod sesją zdjęciową Małgorzaty Rozenk Screen m_rozenek/Instagram

Komentarze pod sesją zdjęciową Małgorzaty RozenkKomentarze pod sesją zdjęciową Małgorzaty Rozenk Screen m_rozenek/Instagram

Komentarze pod sesją zdjęciową Małgorzaty RozenkKomentarze pod sesją zdjęciową Małgorzaty Rozenk Screen m_rozenek/Instagram


AG 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan i ich wyznania [KOŁO PLOTKA]

Zobacz wideo