Małgorzata Rozenek chce odmłodzić Radka Majdana. Proponuje mu zabiegi medycyny estetycznej. "Namawiam go na laser"

Małgorzata Rozenek-Majdan wpadła na pomysł, jak zatrzymać czas dla swojego męża. Prezenterka planuje wysłać Radka na specjalny zabieg.

Małgorzata Rozenek dba i pielęgnuje swoje ciało jak mało kto, toteż nic w tym dziwnego, że oczekuje od swojego męża tego samego. Czas leci nieubłaganie, co odznacza się na skórze każdego z nas. Prezenterka ma jednak plan, który spowolni ten proces u Radosława.

Małgorzata Rozenek odmłodzi Radzia

Wszystko wskazuje na to, że na twarzy Radosława Majdana zaczęło pojawiać się coraz więcej zmarszczek, co nie do końca spodobało się jego żonie. Małgosia w rozmowie z Faktem zwierzyła się, że już od jakiegoś czasu namawia swojego męża na zabiegi medycyny estetycznej, jednak wciąż bez skutku. Pożaliła się, że mimo tego, że ta już dwukrotnie go umówiła na wizytę to "pysiuli" wciąż coś wypada. 

Od dawna namawiam Radka na laser, który odmłodzi mu skórę. Już dwa razy go umawiałam, ale za każdym razem mu coś wypadało. On nie lubi takich zabiegów. Wbrew pozorom nie jest osobą, która korzysta z medycyny estetycznej. A szkoda (...) Będę z wszystkich sił próbowała go na ten laser wysłać, bo to super rzecz - zapowiedziała Małgosia na łamach tabloidu.

Myślicie, że Radek w końcu ugnie się pod naciskiem małżonki i pójdzie pod laser?

Radosław Majdan przestraszył się żony, gdy na nałożyła maseczkę na twarz:

Zobacz wideo