Ten wygląd Nicole Scherzinger to przeszłość. Zrobiła sobie grzywkę i... oddała się w ręce lekarza medycyny estetycznej. Efekt? Niekorzystny

Nicole Scherzinger w czwartek pojawiła się na gali Gay Times Honours Awards w Londynie. W jasnej kreacji prezentowała się świetnie, jednak nie to zwróciło naszą uwagę.

Nicole Scherzinger kojarzy się raczej z delikatnym, kobiecym lookiem. Jej uroda jest zachwalana na całym świecie. Jednak widząc ją na czwartkowej gali Gay Times Honour Awards, śmiemy twierdzić, że teraźniejszy jej wygląd to nie tylko zasługa natury. 

Nicole Scherzinger w nowej odsłonie

Nicola Scherzinger na gali pokazała się w białej sukience, która ozdobiona była kryształkami. Całą kreację dopełniła fryzura. Piosenkarka postawiła na wysokie upięcie z delikatną grzywką, która też u gwiazdy jest rzadko spotykana. 

Jednak mamy wrażenie, że rysy twarzy gwiazdy delikatnie uległy zmianie. Widać, że gwiazda oddała się w ręce lekarza medycyny estetycznej. Miała bardzo wyraźnie podkreślone kości policzkowe i powiększone usta. Jesteśmy prawie pewni, że Nicole zdecydowała się na wypełniacze twarzy. 

Naszym zdaniem niepotrzebnie gwiazda zdecydowała się na zabiegi. Naturalnie wyglądała naprawdę bardzo ładnie. 

A wy co myślicie o nowym 'looku' gwiazdy?

BO

Poniżej możecie zobaczyć, które gwiazdy poddały się zabiegowi powiększenia ust. 

Zobacz wideo
Więcej o: