Brad Pitt przyłapany na randce z nową partnerką, Alią Shawkat. To ich pierwsze takie zdjęcie

Brad Pitt i Alia Shawkat jednak są parą! Zostali przyłapani na randce w Los Angeles. Choć było bardzo ciemno, czujny paparazzo ich dostrzegł.

Życie uczuciowe Brada Pitta jest na językach od zawsze. Od kiedy rozstał się z Angeliną Jolie, co rusz pojawiały się plotki na temat kolejnych jego partnerek. W ostatnich miesiącach mówiło się głównie o jego powrocie do byłej żony, jednak relacja z Jennifer Aniston nie została potwierdzona. Światowe media donoszą natomiast, że wybranką jego serca jest aktorka Alia Shawkat. Chyba to prawda, bo zostali przyłapani na randce!

Brad Pitt i Alia Shawkat są parą

Aktor z pewnością nie narzeka na brak powodzenia u kobiet. Wiele pań wzdycha do niego i z pewnością cieszyło się, że jest singlem. W tym momencie będą musiały zapomnieć o przystojnym aktorze, ponieważ jego serce jest już zajęte. Ostatnio pisaliśmy, że gwiazdora może coś łączyć z Alią Shawkat, a dziś mamy ich zdjęcie z nocnego spotkania.

 

Para została przyłapana w Los Angeles po wyjściu z imprezy. Było bardzo ciemno i ciężko było uchwycić wszystkie szczegóły, jednak wyraźnie widać, że to właśnie oni. Spójrzcie tylko sami! Zdjęcie znajdziecie w galerii. 

Kim jest partnerka aktora?

Alia Shawkat ma 30 lat i jest aktorką. Do tej pory grywała role raczej drugoplanowe i gościnne epizody w serialach (np. podkładała głos w serialu "Big Mouth" i "Adventure Time"). Jej główną rolą od 2003 roku pozostaje Mae z serialu "Bogaci Bankruci". 

CW

Brad Pitt w zwiastunie filmu, w którym zagrał polski aktor, Rafał Zawierucha: 

Zobacz wideo