Eurowizja Junior 2019: Od piątku można głosować na swoich faworytów. Kto ma największe szanse na wygraną?

Finał Eurowizji Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. Od piątku rozpoczyna się internetowe głosowanie, ale już teraz można dowiedzieć się, kto jest faworytem w ankietach przeprowadzonych wśród internautów.

Konkurs Eurowizji Junior odbędzie się już w najbliższą niedzielę 24 listopada o godz. 16:00. Dzięki wygranej Roksany Węgiel w tym roku będzie miał miejsce w Arenie Gliwice. W konkursie weźmie udział 19 krajów. 

Eurowizja Junior 2019 - kto wygra?

Organizatorzy Eurowizji Junior starają się, aby konkurs bardziej przypominał zabawę dla dzieci i rozrywkę dla widzów niż konkurencję. Mimo to, zagraniczne portale cały czas prowadzą ankiety internetowe i snują domysły, kto ma największe szanse na zwycięstwo. Na stronie eurovisionword.com możemy zobaczyć jedną z ankiet. 

Jak wyglądają wyniki głosowania internautów? 

Najmniejsze szanse na wygraną ma reprezentant Gruzji - Giorgi Rostiashvili z utworem "We Need Love". Młody piosenkarz zdobył tylko 2 proc. wszystkich głosów. 

Na miejscu pierwszym w zestawieniu walczą cały czas dwie kandydatki. Nasza Viki Gabor i Melani Garcia z Hiszpanii. Od wczoraj na pierwszym miejscu jest Melanii z Hiszpanii i ma 15 proc. wszystkich głosów. Viki na ten moment zdobyła ich 14 proc.

Eurowizja Junior 2019 - faworyci

My trzymamy mocno kciuki za Viki i zachęcamy Was do wzięcia udziału w głosowaniu internetowym, które rozpocznie się już w piątek o godz. 20:00.

BO

Poniżej zobaczcie utwór Roksany Węgiel, którym wygrała poprzednią Eurowizje Junior:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.