Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor zdradza szczegóły występu. "Nie myślę nad tym, czy wygram"

Finał Eurowizji Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. Nasza reprezentantka - Viki Gabor - zdradziła kilka szczegółów swojego występu.

Viki Gabor była finalistką programu "The Voice Kids". Młoda piosenkarka będzie reprezentować Polskę w konkursie "Eurowizja Junior 2019", który odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor o swoim występie

Viki Gabor w czasie konkursu zaśpiewa piosenkę "Superhero", którą napisali Lanberry, Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Wokalistka w rozmowie z portalem Plejada zdradziła kilka szczegółów dotyczących przygotowań do występu.

Przyznała, że na scenie nie będzie sama:

Będą towarzyszyć mi tancerze, z którymi zatańczę specjalną, nieoczywistą choreografię - mówi Viki.

Piosenkarka zdradziła również szczegóły dotyczące swojego stroju. Jak sama mówi, będzie niezwykły, bo przygotowuje go stylista gwiazd - Bartek Indyka. Projektant współpracował m.in. z Julią Wieniawą i Dawidem Kwiatkowskim. Jedno wiemy na pewno - bez wątpienia będzie bardzo kolorowo.

 

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019

Dla młodej wokalistki nie będzie to pierwsze spotkanie z wielką sceną, jednak pierwsze międzynarodowe. Chociaż ma na swoim koncie występy m.in. w Wielkiej Brytanii (a przypominamy, że ma tylko 12 lat), występ na Eurowizji Junior będzie doświadczeniem wyjątkowym. Viki opowiedziała, jak czuje się kilka dni przed finałem:

Nie mogę doczekać się spotkania z pozostałymi uczestnikami i mam nadzieję, że złapię z nimi fajne, międzynarodowe kontakty - mówiła.

Mimo że młoda piosenkarka została okrzyknięta jedną z faworytek konkursu, jak sama mówi, nie myśli nad wygraną i traktuje Eurowizję jako zabawę i nowe doświadczenie.

Trzymamy mocno kciuki!

BO

A tak Roksana Węgiel promuje tegoroczną Eurowizję Junior, która już w niedzielę odbędzie się w Gliwicach:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.